Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi TPİC kule personelleri iş bırakma eyleminde

TPİC kule personelleri iş bırakma eyleminde

31 Aralık itibariyle kulelerin durdurulacağı iddiasıyla TPİC kule personelleri iş bırakma eylemine gitti.

Giriş Tarihi: 29 Aralık 2014 Pazartesi 22:13
TPİC kule personelleri iş bırakma eyleminde

TPAO ve TPİC arasındaki yöneticilerinin kendi aralarındaki sorunlardan dolayı TPİC’ in bin personelinin mağdur edileceği iddia edildi.

Yaklaşık 20 gün önce TPİC yöneticilerinin sözleşmeyi TPAO’dan yetkili amir tarafından ihalenin yenilediği personele açıklanmıştı. Bu gün ise Batı Raman’da bulunan Nat 750 sondaj kulesinin parka çekileceği iddiası üzerine diğer kuledeki personeller, arkadaşlarına destek vermek için yanlarına gelerek eyleme katıldılar.

TPAO ve TPİC’ in konu hakkında herhangi bir bilgilendirme yapmaması, çalışan personeller açsısından kafalarda soru işareti bıraktı. Gerçekleştirilen eylemde tepkilerini dile getiren TPİC personelleri “Bunca emekçi işinden mi olacak, bununla ilgili yetkililerden bilgilendirme yapılmalı.” dediler.

2014 itibariyle TPAO tarafından ihalenin iptal edildiği söylentilerinin kendilerini endişelendirdiğini ifade eden eylemciler, bir an önce hem TPİC den hemde TPAO’dan açıklama bekliyor.

Konu ile ilgili görüşlerini aldığımız TPAO yetkilileri, herhangi bir açıklama yapma yetkilerinin olmadığı söyleyerek, konuyla ilgili genel merkezlerinin bir açıklama yapacağını belirttiler.(İLKHA)

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com