Advert
Advert
Advert

Torpillilere zabıtadan VİP hizmet

Karaköprü Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen ve bu yıl 6.sı gerçekleşen uçurtma şenliği organizasyon yetersizliği nedeniyle izdihama neden oldu.

Torpillilere zabıtadan VİP hizmet
Torpillilere zabıtadan VİP hizmet admin

ŞANLIURFA(RUHA AJANS)- Karaköprü Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen ve bu yıl 6.sı gerçekleşen uçurtma şenliği organizasyon yetersizliği nedeniyle izdihama neden oldu. Kimi çocuk izdiham nedeniyle yaralanırken, zabıta ekipleri ise, torpilli ailelere uçurtma ve döner dağıttı.

KARAKÖPRÜ Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen uçurtma şenliği bu yılda yapıldı. Şenliğe Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Ali Cevheri, Ak Parti Karaköprü İlçe Başkanı Ahmet Aksoy, Belediye Başkan Yardımcıları, Belediye Meclis Üyeleri ve binlerce vatandaş katıldı.

Torpil tepkilere yol açtı

Belediye tarafından ücretsiz dağıtılan uçurtmalar organizasyon yetersizliği nedeniyle izdihama neden olurken,bazı çocuklar yaralandı.Aileler ezilme tehlikesi geçirirken, alanda bulunan ve görevi izdihamı önlemek olan zabıta ekipleri torpilli ailelere uçurtma ve döner dağıtmakla yetindi.  Yüzlerce insan döner için saatlerce sıra beklerken zabıta ekiplerinin torpili ailelere döner dağıtması tepkilere yol açtı.

Karaköprü Belediyesi vip hizmet
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İşiniz yalan haber     2017-05-03 Bilip bilmeden haber yapiyorsunuz tebrikler boş insan ancak çamur atar..
YETKİLİ BİR AĞIZ     2017-04-30 Urfada bedava kedi.poku dagitsalar izdiham yaparsınız beleş diye
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bizler Maddi ve Manevi Yönden Güçlü Gençlik İçin Çalışıyoruz
Bizler Maddi ve Manevi Yönden Güçlü Gençlik İçin Çalışıyoruz
Flaş Karar! İstifa etmeyen belediye başkanı görevden alınacak
Flaş Karar! İstifa etmeyen belediye başkanı görevden alınacak