Advert
Advert

"Toplumun gelişmesi iyi eğitilmiş bireylerle olur"

2015-2016 Eğitim-Öğretim yılının hayırlı olmasını dileyen Batman Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı A.Kadir Demir, iyi bir eğitimle geleceğe daha sağlam yatırımlar yapılacağının altını çizdi.

Batman Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A.Kadir Demir, 2015-2016 eğitim-öğretim yılının tüm öğrencilere ve öğretmenlere hayırlı olmasını dileyerek, tüm eğitim camiasına başarılar diledi.

2015-2016 Eğitim-Öğretim yılının başlamasıyla birlikte öğrencilere ve tüm eğitim camiasına başarılar dileyen Demir, iyi bir eğitimle geleceğe daha sağlam yatırımlar yapılacağının altını çizerken, bir toplumun gelişmesi ve kalkınmasının en önemli unsurunun iyi eğitilmiş bireyler olduğunu söyledi.

Demir, “Küreselleşen dünyamızda büyük bir hızla değişen ve gelişen milletler, teknolojik gelişmelere ayak uydurmak, dünya pazarlarında söz sahibi olabilmek için üreten, bireysel farkları dikkate alan bir eğitim sistemine sahip olmalıdır. Bu süreçte, hepimiz üzerimize düşeni yapmalı, çocuklarımıza ve gençlerimize modern, bilimsel ve teknolojik eğitim ortamları hazırlayarak, topluma yararlı, maddi ve manevi değerlerini bilen bireyler olarak yetişmelerine yardımcı olmalıyız. Bu duygu ve düşüncelerle, 2015-2016 Eğitim-Öğretim yılının geleceğimizin teminatı öğrencilerimize, onları emanet ettiğimiz öğretmenlerimize ve ailelerine hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum.”  dedi. 

(İLKHA)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
FETÖ Operasyonu! Bu kez diyanete yapıldı-25 Gözaltı
FETÖ Operasyonu! Bu kez diyanete yapıldı-25 Gözaltı
Urfa Ramazan İmsakiyesi 2017-Şanlıurfa İftar Saatleri
Urfa Ramazan İmsakiyesi 2017-Şanlıurfa İftar Saatleri