Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem "Toplumun gelişmesi iyi eğitilmiş bireylerle olur"

"Toplumun gelişmesi iyi eğitilmiş bireylerle olur"

2015-2016 Eğitim-Öğretim yılının hayırlı olmasını dileyen Batman Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı A.Kadir Demir, iyi bir eğitimle geleceğe daha sağlam yatırımlar yapılacağının altını çizdi.

Giriş Tarihi: 28 Eylül 2015 Pazartesi 14:55

Batman Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A.Kadir Demir, 2015-2016 eğitim-öğretim yılının tüm öğrencilere ve öğretmenlere hayırlı olmasını dileyerek, tüm eğitim camiasına başarılar diledi.

2015-2016 Eğitim-Öğretim yılının başlamasıyla birlikte öğrencilere ve tüm eğitim camiasına başarılar dileyen Demir, iyi bir eğitimle geleceğe daha sağlam yatırımlar yapılacağının altını çizerken, bir toplumun gelişmesi ve kalkınmasının en önemli unsurunun iyi eğitilmiş bireyler olduğunu söyledi.

Demir, “Küreselleşen dünyamızda büyük bir hızla değişen ve gelişen milletler, teknolojik gelişmelere ayak uydurmak, dünya pazarlarında söz sahibi olabilmek için üreten, bireysel farkları dikkate alan bir eğitim sistemine sahip olmalıdır. Bu süreçte, hepimiz üzerimize düşeni yapmalı, çocuklarımıza ve gençlerimize modern, bilimsel ve teknolojik eğitim ortamları hazırlayarak, topluma yararlı, maddi ve manevi değerlerini bilen bireyler olarak yetişmelerine yardımcı olmalıyız. Bu duygu ve düşüncelerle, 2015-2016 Eğitim-Öğretim yılının geleceğimizin teminatı öğrencilerimize, onları emanet ettiğimiz öğretmenlerimize ve ailelerine hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum.”  dedi. 

(İLKHA)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Şehit Muhammet Fatih Safitürk'ün ismi Akçakale’de yaşayacak

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com