Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Toplum yararına çalışanların konusu görüşüldü

Toplum yararına çalışanların konusu görüşüldü

İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu Olağan toplantısı Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç Başkanlığında Valilik Toplantı salonunda yapıldı.

Giriş Tarihi: 17 Ocak 2012 Salı 22:12
Toplum yararına çalışanların konusu görüşüldü


Toplantıya Vali Celalettin Güvenç yanı sıra Belediye Başkan Yardımcısı Fevzi Yücetepe, İl Özel İdare Genel Sekreteri Uğur Büyükhatipoğlu, İl Milli Eğitim Müdürü Hanifi Şahin, İş Kur İl Müdürü Necdet Karasevda ve Sivil Toplum Kuruluşlarının temsilcileri katıldı. Toplantı İş Kur İl Müdürü Necdet Karasevda’nın gündem maddelerini okumasıyla başladı.


Toplantı gündeminde İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu’nun 2011 yılı 4. olağan toplantı kararlarının değerlendirilmesi, İş Kurumu Genel Müdürlüğü’nün 09.12.2011 tarih ve 226951 sayılı Toplum Yararına Çalışma Programı konulu yazının görüşülmesi, depremzedelerin istihdamı ile ilgili çalışmaların değerlendirilmesi, İl Milli Eğitim Müdürlüğünün alan dal açma kapama tekliflerinin değerlendirilmesi ve açılacak olan Mesleki Eğitim Kurslarının değerlendirilmesi konuları yer aldı.
www.balikligol.com
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Viranşehir'deki saldırının emrini o terörist vermiş

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com