Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Türkiye Toplulaşma Nihayet Başladı

Toplulaşma Nihayet Başladı

Giriş Tarihi: 22 Haziran 2010 Salı 11:33
Toplulaşma Nihayet Başladı

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Ramazan Başak, Şanlıurfa merkez, Akçakale merkez, Birecik merkez, Bozova merkez ve Suruç merkez ve köyleri toplulaştırmasında 6. ve 7. kısım ihalelerinin tamamlandığı haberini verdi. Başak, teklifleri kabul edilen Pehlivanoğlu+Asil konsorsiyumu ile Bor A.Ş. firmalarının sözleşmeleri imzaladığını ve Asil+Pehlivanoğlu firmasının işe başladığını, Bor A.Ş.'nin çok kısa zamanda başlayacağı ifade etti.
Şanlıurfa Arazi Toplulaştırma Çalışması 6. Kısımda 55 bin 56 Hektar alanda arazi toplulaştırması ve 1.170 Km Tarlaiçi Yol Yapımı yapılacak olan Şanlıurfa Merkez; Geçit, Kaplan, Karataş, Kırkmağara, Olukyanı, Suruç İlçesi Merkez, Akören,Küçük Kendirci,Yukarı Aybastı,Alanyurt, A.Oylum, Aybastı, Bilge, Binatlı, Boztepe, Büyüksergen, Büyükziyaret, Yalınca, Yalpı, Yatırtepe, Yıldız, Yoğurtçu, Yolcular, Yönlü, Çanakçı, Karahöyük, Çaykara, Karaköy, Çengelli, Keberli, Dinlence, Kızılhöyük, Ekili, Köseler, Eskice, Küçüksergen, Göleç, Küçükziyaret, Hüyükyanı, Yazıköy, Kurutepe, Kapıcı, Mertismail, Oymaklı, Topçular, Üvecik, Karadut, Mollahamza, Özlüce, Üçpınar, Uysallı, Ölçektepe, Onbirnisan, Tavşan, Uludüz, Uzgören Köyleriyle, 7. kısım da yer alan  45.317 hektar alanda arazi toplulaştırması ve 650 kilometre tarlaiçi yol yapımı kapsamındaki Şanlıurfa İli Merkez Altınbaşak, Aşağıhamedan, Atlıkonak köyleri, Akçakale İlçesi Uğurtaş, Boybeyi, Yusufbey, Milköy, Çakırlar, Yediyol, ŞehitNusret, Büyüknaneli, Edebey, Dorumali, Yağmuralan, Nimet, Gündaş ve Güvenç köylerinin yapım işleri gerçekleştirilecek.
40 yıllık rüyanın artık gerçek olduğunu, iktidarları döneminde önlerine gelen her projeyi bir bir hayata geçirdiklerini bundan dolayı da büyük mutluluk duyduklarını, halk için çalıştıklarını ve yalnız onlara karşı sorumlu olduklarını söyleyen AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Ramazan Başak, bu ve benzeri projede her zaman Başbakan'ın arkalarında olduğunu, desteğini hiçbir zaman esirgemediğini ifade etti. Bu çalışmada emeği geçen milletvekili arkadaşlarına ve bürokratlara teşekkür eden Başak, bu vesileyle tüm hemşerilerine toplulaştırmanın hayırlı olması temennisiyle sevgi, saygı ve hürmetlerini sundu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com