Advert
Advert
Advert

Topluca kınadılar

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı ve teşkilatı ile Belediye Başkanları ve Milletvekilleri son günlerdeki terör katliamlarını kınadılar.

Topluca kınadılar
Topluca kınadılar

Partiden yapılan açıklamada: "Son zamanlarda doğrudan doğruya sivillere ve AK Partili Siyasetçilerimize yönelik gerçekleştiren silahlı saldırılara ilişkin olarak İl Başkanlığımızda İl Başkanımız, Milletvekillimiz, Belediye Başkanlarımız ve İlçe Başkanlarımızla toplanmış bulunmaktayız.

Ülke genelinde sivil halka ve siyasetçilere yönelik saldırılar artmış bulunmaktadır. Silahlı saldırılara maruz kalan Siyasetçilerimiz, Belediye Başkanlarımız, İlçe Başkanlarımız, Belediye Meclis üyelerimiz, halkın özgür iradesi ve bu iradenin sandığa yansımasıyla seçilmiş olup bulundukları makamlar da halk adına hareket etmektedirler.

Bu saldırılar sadece kişilere yönelik olmayıp halkın iradesini yansıtan, özgür iradeye , demokratik duruşa ve temsil etme özgürlüğüne ve en önemlisi de insanca yaşama hakkına yönelik saldırılardır.

15 Temmuz ve sonrasında milletimiz nasıl ki sokak sokak Darbe girişimine karşı direndiyse bundan sonra da bu tür eylemlerle siyaset hakkı elinden alınmak istenen halkımız siyasi haklarının elinden alınmasına da direnecektir.

PKK ve diğer terör örgütlerinin saldırıları bölgenin kalkınması önündeki en önemli engeldir.

Kadim şehrimiz ve Peygamberler kentimiz olan Şanlıurfa’mızın tarihin de geçmişten bugüne kadar dini bütün, vatanına ve milletine sahip çıkan, örf ve adetleri İslami kimliğiyle özdeşleşen hoş görü kimliği ile de geçmişte onlarca etnik grupları bünyesinde bulunduran halkımız ve şehrimiz bu tarz birlikteliği hoş görü yaşam hakkını ortadan kaldırmaya yönelik hiçbir eylemi kabul etmemektedir. bu nahoş durumdan  yılmayacak ve korkmayacaktır.

Hiçbir terör olayı bizleri Ülkemize Partimize Daha da önemlisi halkımıza hizmet etme aşkımızdan alı koyamayacaktır.

Tüm terör saldırılarını kınıyor Şehitlerimize Allah’tan rahmet Yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz" denildi

www.balikligol.com 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TİKAD Konsey Başkanı Sabancı’dan Büyükşehir’e Ziyaret
TİKAD Konsey Başkanı Sabancı’dan Büyükşehir’e Ziyaret
Vali Erin: Çocuk işçiliği hukuka ve insan haklarına aykırıdır
Vali Erin: Çocuk işçiliği hukuka ve insan haklarına aykırıdır