Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Topluca kınadılar

Topluca kınadılar

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı ve teşkilatı ile Belediye Başkanları ve Milletvekilleri son günlerdeki terör katliamlarını kınadılar.

Giriş Tarihi: 17 Ekim 2016 Pazartesi 20:33
Topluca kınadılar

Partiden yapılan açıklamada: "Son zamanlarda doğrudan doğruya sivillere ve AK Partili Siyasetçilerimize yönelik gerçekleştiren silahlı saldırılara ilişkin olarak İl Başkanlığımızda İl Başkanımız, Milletvekillimiz, Belediye Başkanlarımız ve İlçe Başkanlarımızla toplanmış bulunmaktayız.

Ülke genelinde sivil halka ve siyasetçilere yönelik saldırılar artmış bulunmaktadır. Silahlı saldırılara maruz kalan Siyasetçilerimiz, Belediye Başkanlarımız, İlçe Başkanlarımız, Belediye Meclis üyelerimiz, halkın özgür iradesi ve bu iradenin sandığa yansımasıyla seçilmiş olup bulundukları makamlar da halk adına hareket etmektedirler.

Bu saldırılar sadece kişilere yönelik olmayıp halkın iradesini yansıtan, özgür iradeye , demokratik duruşa ve temsil etme özgürlüğüne ve en önemlisi de insanca yaşama hakkına yönelik saldırılardır.

15 Temmuz ve sonrasında milletimiz nasıl ki sokak sokak Darbe girişimine karşı direndiyse bundan sonra da bu tür eylemlerle siyaset hakkı elinden alınmak istenen halkımız siyasi haklarının elinden alınmasına da direnecektir.

PKK ve diğer terör örgütlerinin saldırıları bölgenin kalkınması önündeki en önemli engeldir.

Kadim şehrimiz ve Peygamberler kentimiz olan Şanlıurfa’mızın tarihin de geçmişten bugüne kadar dini bütün, vatanına ve milletine sahip çıkan, örf ve adetleri İslami kimliğiyle özdeşleşen hoş görü kimliği ile de geçmişte onlarca etnik grupları bünyesinde bulunduran halkımız ve şehrimiz bu tarz birlikteliği hoş görü yaşam hakkını ortadan kaldırmaya yönelik hiçbir eylemi kabul etmemektedir. bu nahoş durumdan  yılmayacak ve korkmayacaktır.

Hiçbir terör olayı bizleri Ülkemize Partimize Daha da önemlisi halkımıza hizmet etme aşkımızdan alı koyamayacaktır.

Tüm terör saldırılarını kınıyor Şehitlerimize Allah’tan rahmet Yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz" denildi

www.balikligol.com 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Osman Baydemir HDP’nin yeni parti sözcüsü oldu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com