Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Toplanma Merkezindeki Parkın Tadilatı Yapıldı

Toplanma Merkezindeki Parkın Tadilatı Yapıldı

Şanlıurfa’da şehir içi ulaşımı sağlayan Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesine ait toplanma merkezinde Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığınca çevre düzenlenmesi yapıldı.

Giriş Tarihi: 3 Ağustos 2014 Pazar 13:06
Toplanma Merkezindeki Parkın Tadilatı Yapıldı


Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç’in talimatı ile şehir içi ulaşımı sağlayan araçların bulunduğu toplanma merkezinin yanında bulunan parkta karo döşenmesi, bank, çöp kovaları ve tuvaletlerin tadilatları yapılarak vatandaşın hizmetine sunuldu.

Vatandaşların otobüsleri beklediği duraklara vatandaşları sıcaktan etkilenmesini azaltmak için püskürtme su makineleri sistemi de Büyükşehir Belediyesi tarafından kuruldu.

Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığı tarafından vatandaşların talebi üzerine hemen bölgede çalışma başlattıklarını ifade eden Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç, vatandaşlara en iyi hizmeti verebilmek için yoğun bir çalışma programı içerisinde olduklarını söyledi.

YORUMLAR
  • yorum2014-08-05 07:34:12AHMET KARAKEÇİLİ

    Ben haberci değilim fakat haberlerinizde şunu görüyorum -olumlu eleştiri olarak-haber yaparken görsel öğeleri minimum kullenıyorsunuz buda habere olan ilgiyi azaltıyor ;görsel öğeler haberi haber yapandır.... SAYGILARIMLA..

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Şehit Muhammet Fatih Safitürk'ün ismi Akçakale’de yaşayacak

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com