Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Kültür Sanat Topdağına Kadın Destek Merkezi Yapılıyor

Topdağına Kadın Destek Merkezi Yapılıyor

Giriş Tarihi: 4 Ekim 2011 Salı 17:07
Topdağına Kadın Destek Merkezi Yapılıyor

Şanlıurfa Belediyesi kadınlara ve gençlere yönelik yürüttüğü çalışmalar kapsamında Topdağı Mahallesine Kadın Destek merkezleri ile gençlik merkezi yaptırıyor.

 Şanlıurfa Belediyesi Kadın Destek Merkezleriyle kent merkezindeki kadınlarımızın yaşam koşulları ve sosyal statülerinin iyileştirilmesi amaçlıyor.
Eskiden Şanlıurfa Belediyesinin su deposu olarak kullanılan ve Arıtma Tesisinin hizmete girmesiyle atıl durumda olan söz konusu bina Kadın destek merkezine dönüştürülerek hem atıl durumdan kurtarıldı hem de toplumun hizmetine sunuldu.
Topdağındaki binayı elden geçiren ve restore ettiren Şanlıurfa Belediyesi, burada yapımını sürdürdüğü kadın destek merkeziyle mahalledeki kadınların hem boş vakitlerini değerlendireceği bir mekâna hem de boş vakitlerinde kendilerine gelir getirecek mesleklerde kurs görmelerine vesile olacak. Okuma yazma ve çocuklarının da faydalanacağı kadın destek merkezinin önemli bir kısmını tamamlayan Şanlıurfa Belediyesi, sosyal belediyecilik projeleriyle kent merkezindeki kadınlarımızın yaşam koşulları ve sosyal statülerinin iyileştirilmesi amaçlıyor. İhalesi 15 Haziran 2011 tarihinde yapılan Kadın Destek merkezinin kısa bir süre içerisinde tamamlanması bekleniyor.


www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com