Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Topçu Meydanı ve Cumhuriyet Meydanı hala tartışılıyor-VİDEO

Topçu Meydanı ve Cumhuriyet Meydanı hala tartışılıyor-VİDEO

Yerel yönetimlerde halkın ve STK’ların yönetime katılmalarını sağlamak amacıyla çeşitli toplantılar düzenleyen Şanlıurfa Belediyesi, bu toplantılarına bir yenisini daha ekledi.

Giriş Tarihi: 18 Ocak 2012 Çarşamba 15:40
Topçu Meydanı ve Cumhuriyet Meydanı hala tartışılıyor-VİDEO

Topçu Meydanı ve Cumhuriyet Meydanı’nda Şanlıurfa Belediyesi’nce yapılması kararlaştırılan Çevre ve Peyzaj Düzenlemelerine ilişkin projeler, Belediye Encümen Salonu’nda düzenlenen toplantıda, “Projeleri Nasıl Buluyorsunuz” diye STK’lara soruldu.
STK başkanları ve temsilcileri projelerde yer almasını düşündükleri her ayrıntıyı, Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Güllüoğlu ile paylaştı. Güllüoğlu, STK temsilcilerinin fikirlerini bizzat not alarak, bu fikirlerin proje aşamasında büyük önem taşıdığını söyledi.
Şanlıurfa’da yepyeni bir dönemin başladığına dikkat çeken Başkan Yardımcısı Güllüoğlu, kentin ortak akıl hareketiyle yönetildiği takdirde birçok konuda istenilen başarıya kısa sürede erişebileceğini vurguladı.
Güllüoğlu, “Kentimizin kimliği olan meydanlarımızda yapılacak alan düzenleme öncesinde konuyu STK’ların gündemine taşıdık. STK başkanlarımız ve temsilcilerinin katıldığı toplantıda, teknik ekibimizde hazır bulundu. Katılımlarından ve katkılarından dolayı STK başkanlarına teşekkür ediyorum” dedi. 
Toplantının değerlendirmesini yapan TMMOB Şanlıurfa Temsilcisi Murat Tepe  ve Kent Konseyi Yürütme Kurulu Üyesi Mimar Ferhat Karagözlü toplantının oldukça faydalı geçtiğini belirterek, kentin kimliği olarak kabul edilen meydanların düzenlenmesinde konunun STK’larla tartışılmasından duydukları memnuniyeti ifade ettiler.
Belediye Başkan Yardımcısı Güllüoğlu’nun başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya, İl Özel İdaresi Genel Sekteri Uğur Büyükhatipoğlu, Kent Konseyi Başkanı Sabri Dişli, TMMOB Şanlıurfa İl Temsilcisi Murat Tepe, Belediye Meclis Üyeleri Tayfun Şelli, İhsan Şenocak, bazı STK temsilcileri, kamu kurum ve kuruluş amirleri, Şanlıurfa Belediyesi İmar Komisyonu Üyeleri, birim amirleri ve çok sayıda tekniker katıldı.
www.balikligol.com

URFA MEYDAN PROJELERİ MASAYA YATIRILDI ile balikligol_com
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Şanlıurfa'da işte çıkarılan belediye personeli intihara kalkıştı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com