Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem TOKİ SPOR KOMPLEKSİ YENİLENİYOR

TOKİ SPOR KOMPLEKSİ YENİLENİYOR

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Eyyübiye İlçesi’nde Batıkent (TOKİ)’de Eyyüp Cenap Gülpınar Parkı’nda yer alan spor kompleksini yeniliyor.

Giriş Tarihi: 23 Aralık 2014 Salı 11:39
TOKİ SPOR KOMPLEKSİ YENİLENİYOR

Tadilat çalışmaları kapsamında alandaki spor aletleri gruplarını gözden geçiren Büyükşehir Belediyesi ekipleri; basketbol ve voleybol sahalarındaki potaları ve fileleri onardı.

Tadilat çalışmalarına devam edecek olan ekipler, bu kapsamda gençlerin oyun oynarken sahalarda yaralanmamaları için önümüzdeki günlerde kauçuk zemin ile kaplamayı planlıyor.

Spor Kompleksinde yaşanan değişimlerden dolayı Büyükşehir Belediyesi’ne ve Belediye Başkanı Celalettin Güvenç’e teşekkür eden TOKİ sakinleri ve gençler, “Daha önceden sahalarımız ve potalar iyi durumda değildi. Ancak Celalettin Güvenç Başkanımız bize bu sahaları yaptı, teşekkür ediyoruz” dediler.

YORUMLAR
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Viranşehir'deki saldırının emrini o terörist vermiş

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com