Advert
Advert
Advert

TOKİ Şanlıurfa Maşuk'ta 919 adet konutu satışa çıkardı

TOKİ, ŞanlıUrfa Maşuk'ta toplam 919 adet konutu ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre Satışa sunulacak. peki, fiyatları nedir? konutların özelliği nedir? kimler başvuruda bulunabilir?konutları özellikleri nelerdir? Toplu Konut İdaresi Şanlıurfa’da satışa çıkardığı 919 konut ile ilgili tüm detaylar haberimizde...

TOKİ Şanlıurfa Maşuk'ta 919 adet konutu satışa çıkardı
TOKİ Şanlıurfa Maşuk'ta 919 adet konutu satışa çıkardı admin

Şanlıurfa Maşuk 4. Bölge 1. ve 2. Etap

Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca, Ş.Urfa Maşuk 4.Bölge 1.ve 2.Etap Toplu Konut Uygulaması kapsamındaki 418 adet 3+1 konut ve 501 adet 4+1 konut olmak üzere toplam 919 adet konut; ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile Açık Satışa sunulacaktır.

Ş.Urfa Maşuk 4.Bölge 1.ve 2.Etap Projesi kapsamındaki konutların satış işlemleri T.C. Ziraat Bankası A.Ş aracılığıyla yürütülecek ve Temerküz Şube Şanlıurfa İpekyolu Şubesi olacaktır. Açık Satış Yöntemiyle satışı gerçekleştirilecek konutların başvuruları, 01/08/2017 – 29/12/2017tarihleri arasında ilgili bankanın bütün şubeleri tarafından kabul edilecektir.

Satış Duyurusu
Satış Fiyatları (3+1)
Satış Fiyatları (4+1)
 
Maşuk 4. Bölge Konut Planları

4. Bölge 1. Etap Vaziyet Planı

4. Bölge 2. Etap Vaziyet Planı

Vaziyet Planı

Görünüm

A tipi Kat Planı

B Tipi Kat Planı

C Tipi Kat Planı

toki maşuk urfa toki urfa maşuk maşuk urfa maşuk tok
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
TAŞERON     2017-07-24 ARKADAŞ BENİM BİLDİĞİM TOKİ EVLERİ DAR GELİRLİLER İÇİN YAPILIRDI. ASGARİ ÜCRETLE ÇALIŞAN BİR İNSAN O TAKSİTLERİ NASIL ÖDESİN EL İNSAF. BAŞKA HİÇ BİR YERDE FİYATLAR BÖYLE DEĞİL SADECE SAHİPSİZ URFADA FİYATLAR BÖYLE. BELEDİYE NE ZAMAN BU İŞLERE EL ATIP BİR DUR DİYECEK BU DOLANDIRICILARA. TOKİ RESMEN URFADA İNSANLARI DOLANDIRIYOR VE KİMSENİN SESİ ÇIKMIYOR.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Erdoğan Yükseköğretim Kurumları Sınavı'nı (YKS) mercek altına aldı
Erdoğan Yükseköğretim Kurumları Sınavı'nı (YKS) mercek altına aldı
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinden Flaş Yolsuzluk Açıklaması
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinden Flaş Yolsuzluk Açıklaması