Advert
Advert
Advert

TOKİ konutların kuraları çekildi

Bugün Mehmet Akif İnan Konferans Salonu’nda gerçekleşen kura da Maşuk Projesi Konutlarında talihlilerin isimleri noter huzurunda belirlendi.

TOKİ konutların kuraları çekildi
TOKİ konutların kuraları çekildi

 

TOKİ Şanlıurfa Maşuk ödeme koşulları doğrultusunda yüzde 10, yüzde 15 veya yüzde 25 peşinatta; kalan bedel için 108, 120 veya 144 ay vade avantajı sağlanıyor.


Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Şanlıurfa Maşuk Konut Projesi kapsamında bulunan 61 adet konut satışa çıkarıldı. Şanlıurfa Maşuk Konutları 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daire tipleri yer alıyor.

 Peşinat olarak minimum 11 bin 233 TL ödenen projede 585 TL taksitle daire sahibi olabilmek mümkün.

 Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanlığı Mehmet Akif İnan Konferans Salonu’nda düzenlenenen kura çekimine Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Av. Sabri YHetim, Toki görtevlileri, 2. Noter görevlileri ve takşi için başvuranlar katıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ve Hüküğmetin TOKİ aracılığı ile kira öder gibi vatandaşı ev sahibi yaptığını belirten Başkan Vekili Av. Sabri Yetim; "Burada ismi çınalara hayırlı olsun diyorum. TOKİ bünyesinde yapılacak konutlarla ismi çıkmayanlara yönelik yatırımlar devam edecek. Hükümetimiz bu anlamda peyderpey çalışmalarına devam edecek" dedi.

Daha sonra kura çekimine geçildi. 2. Noter görevli,leri huzurunda kuralar çekildi..

 

Haber: Ömer ASLAN / www.balikligol.com 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa’da Öğretmenler Günü Kutlaması
Şanlıurfa’da Öğretmenler Günü Kutlaması
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu