Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi TOKİ konutların kuraları çekildi

TOKİ konutların kuraları çekildi

Bugün Mehmet Akif İnan Konferans Salonu’nda gerçekleşen kura da Maşuk Projesi Konutlarında talihlilerin isimleri noter huzurunda belirlendi.

Giriş Tarihi: 11 Aralık 2015 Cuma 13:09
TOKİ konutların kuraları çekildi

 

TOKİ Şanlıurfa Maşuk ödeme koşulları doğrultusunda yüzde 10, yüzde 15 veya yüzde 25 peşinatta; kalan bedel için 108, 120 veya 144 ay vade avantajı sağlanıyor.


Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Şanlıurfa Maşuk Konut Projesi kapsamında bulunan 61 adet konut satışa çıkarıldı. Şanlıurfa Maşuk Konutları 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daire tipleri yer alıyor.

 Peşinat olarak minimum 11 bin 233 TL ödenen projede 585 TL taksitle daire sahibi olabilmek mümkün.

 Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanlığı Mehmet Akif İnan Konferans Salonu’nda düzenlenenen kura çekimine Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Av. Sabri YHetim, Toki görtevlileri, 2. Noter görevlileri ve takşi için başvuranlar katıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ve Hüküğmetin TOKİ aracılığı ile kira öder gibi vatandaşı ev sahibi yaptığını belirten Başkan Vekili Av. Sabri Yetim; "Burada ismi çınalara hayırlı olsun diyorum. TOKİ bünyesinde yapılacak konutlarla ismi çıkmayanlara yönelik yatırımlar devam edecek. Hükümetimiz bu anlamda peyderpey çalışmalarına devam edecek" dedi.

Daha sonra kura çekimine geçildi. 2. Noter görevli,leri huzurunda kuralar çekildi..

 

Haber: Ömer ASLAN / www.balikligol.com 

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Çiftçileremüjde! destek ödemesi başlanıyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com