Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi TOBB Akreditasyon Denetlemesinden Şutso’ya 86 Puan

TOBB Akreditasyon Denetlemesinden Şutso’ya 86 Puan

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) TOBB Akreditasyon denetlemesinden başarıyla geçti.

Giriş Tarihi: 3 Mayıs 2012 Perşembe 12:00
TOBB Akreditasyon Denetlemesinden Şutso’ya 86 Puan
Üç yılda bir yapılan,  belge ve raporların güvenilirliğini arttırmak, uluslararası Ticaret ve Sanayi Odası olamaya uygunluk değerlendirmesi, uluslararası ticareti kolaylaştırmak gibi hedefleri olan akreditasyon denetimini ŞUTSO başarıyla geçti.
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Akreditasyon Kurul Sekteri Volkan Tufan ve TSE Baş Denetçisi Gürol Gökçimen tarafından yapılan denetimlerde ŞUTSO’da herhangi bir akredite sorunuyla karşılaşılmadığı belirtildi ve 65 puan üzerinden 56 (100 üzerinden 86) tam puan verilerek Odamızın akreditasyonu onaylandı.
Denetimle ilgili bir değerlendirme yapan ŞUTSO Genel Sekreteri Faruk Yaşar     “Yönetim, oda ve borsa muamelatı, mali yönetim, iş planlaması yönetimi, haberleşme, bilgi ve iletişim teknolojilerini kullanma, kalite yönetimi, üye ilişkileri, iş geliştirme ve eğitim gibi konularda denetlenen Odamız, denetimden başarıyla geçti. Oda personeli olarak yönetim kurulumuz ile birlikte en büyük hedefimiz üyelerimize daha iyi hizmetler sunmaktır. İnşallah bu hedeflerimize ulaşmak için daha fazla çalışacağız. Bugün bizleri denetleyen Sayın Volkan Tufan’a ve Gürol Gökçimen Bey’e göstermiş oldukları iyi niyet ve hassasiyetlere de ayrıca teşekkür ederiz” dedi.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Vali Tuna'dan Suriyelilere çağrı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com