Advert
Advert
Advert

TNT ile Çin ve Güney Asya’dan ithalatlar artık daha hızla Türkiye’de!

Sabiha Gökçen Havalimanı’na doğrudan bağlantısı ile TNT, Çin, Güney Asya, Hindistan ve Ortadoğu'dan Ekonomi Ekspres hizmetlerinin transit süresini kısaltarak 2016’ya girdi.

TNT ile Çin ve Güney Asya’dan ithalatlar artık daha hızla Türkiye’de!
TNT ile Çin ve Güney Asya’dan ithalatlar artık daha hızla Türkiye’de!

 

2015 yılını Avrupa çapında öğleden önce teslim hizmetlerinin kapsamını genişletmiş olarak tamamlayan TNT, 2016’nın ilk ayında çok önemli bir atılıma imza atarak Çin ve Güney Asya’dan Ekonomi Ekspres hizmetleri kapsamında gönderileri doğrudan Sabiha Gökçen Havalimanı’na getirmeye başlıyor.

Çin, Güney Asya ve Ortadoğu’dan gelen Ekonomi Ekspres gönderilerin TNT Liege Avrupa Aktarma Merkezi yerine doğrudan TNT’nin Sabiha Gökçen Havalimanı’ndaki Operasyon Merkezi’ne ulaştırılması sayesinde transit süreleri önemli ölçüde kısalıyor.

Uzakdoğu Ekonomi Ekspres hizmetiyle özellikle Çin, Japonya, Taiwan, Endonezya, Hong Kong ile Hindistan ve Bangladeş gibi Güney Asya ülkelerinden ithalat yapan firmalara hem maliyet hem de zaman avantajı sağlayan TNT, aynı zamanda Sabiha Gökçen Havalimanı’nda basitleştirilmiş usulde gümrük işlemlerini tamamlayarak müşteri memnuniyetini yakalıyor.

TNT Türkiye Genel Müdürü Çetin Yalçın, “ ‘Müşteri odaklı şirket’ olma hedefimiz doğrultusunda, Ekspres ve Ekonomi Ekspres hizmetlerimizin kalite ve hız olarak gittikçe birbirine yaklaşıyor olması bilakis bizleri sevindiriyor. Bu rakipsiz Uzakdoğu Ekonomi Ekspres hizmetimizle, TNT olarak yine sektörün önünde yer alıyoruz” dedi.


TNT Hakkında:
TNT, dünyanın en büyük ekspres taşımacılık şirketlerinden biridir. Günde yaklaşık bir milyon doküman, paket ve paletli yük taşımaktadır. Avrupa, Orta Doğu, Afrika, Asya Pasifik, Çin ve Güney Amerika’da kendine ait hava ve karayolu ağlarının operasyonunu üstlenen şirket 2015 yılında 6,9 milyar Euro ciro yapmıştır. Sosyal sorumluluk anlayışı çerçevesinde Birleşmiş Milletler Dünya Gıda Programı ve Birleşmiş Milletler Çevre Programı’yla işbirliği yapan TNT, dünya çapında açlık ve çevre kirliliğine karşı mücadeleye katkıda bulunmuştur. Investors in People (insana yatırım yapan şirket) sertifikalı TNT hakkında ayrıntılı bilgi için lütfen internet sitesini ziyaret edin. www.tnt.com/corporate

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa’da Öğretmenler Günü Kutlaması
Şanlıurfa’da Öğretmenler Günü Kutlaması
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu