Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi TMO MÜDAHALE ALIM FİYATINI ERKEN AÇIKLAMALI

TMO MÜDAHALE ALIM FİYATINI ERKEN AÇIKLAMALI

Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, yaptığı açıklamada TMO’nun hububat müdahale fiyatlarının bir an önce açıklanması gerektiğini söyledi.

Giriş Tarihi: 18 Mayıs 2013 Cumartesi 10:27
TMO MÜDAHALE ALIM FİYATINI ERKEN AÇIKLAMALI


Kendisine tebrik ziyaretinde bulunan AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Yahya Akman’a borsanın çalışmaları hakkında bilgi veren Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya Toprak Mahsulleri Ofisi’nin hububat müdahale alım fiyatlarını biran önce açıklaması gerektiğini söyledi.

Rekoltenin geçen yıla oranla yüksek olduğunu kaydeden Kaya, TMO’nun müdahale alım fiyatlarını geç açıklaması nedeniyle çiftinin mağdur olduğunu belirtti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Kaya; Şanlıurfa AK Parti Milletvekili Yahya Akman ve beraberindekilere de teşekkür etti.

Şanlıurfa Milletvekili Yahya Akman ise Başkan Kaya’yı tebrik ederek, Şanlıurfa Ticaret Borsası’nın bölgenin çok önemli bir sivil toplum kuruluşu olduğunu belirtti. Akman, Mehmet Kaya ve çalışma arkadaşlarının çok ciddi başarılara imza attıklarının da altını çizerek; “Mehmet Kaya, sadece çiftçi sorunları ile ilgili değil kentin bütün sorunları hakkında bizimle istişare etmektedir. Çok başarılı ve demokratik bir seçimle tekrar seçilmiştir. Bizler de seçimle iş başına gelmiş insanlar olarak kendilerini ziyaret ettik. Mehmet Kaya ve çalışma arkadaşlarına başarılar diliyorum.” diye konuştu.

Akman ve beraberindekileri Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları  Mehmet Emin Aydın, Ali Çiçek, Yönetim kurulu üyeleri ve meclis üyeleri karşıladı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Turizm Çalıştayından ortak ses: Terörün ekmeğine yağ sürmeyeceğiz

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com