Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi TKDK’DAN YEREL ÜRÜNLER İÇİN KAÇIRILMAYACAK FIRSAT

TKDK’DAN YEREL ÜRÜNLER İÇİN KAÇIRILMAYACAK FIRSAT

Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK), Süt Üreten Tarımsal İşletmelere Yatırım, Yerel Ürünlerin ve Mikro İşletmelerin Geliştirilmesi, Kırsal Turizm ve Kültür Balıkçılığının Geliştirilmesini projelerini kapsayan 37.500.000 Avro’luk bütçeye sahip 15'inci proje başvuru çağrı ilanına çıktı.

Giriş Tarihi: 10 Ekim 2015 Cumartesi 14:19
TKDK’DAN YEREL ÜRÜNLER İÇİN KAÇIRILMAYACAK FIRSAT


TKDK Şanlıurfa İl Koordinatörlüğü ilimizin hibelerden en fazla payı alabilmesi için OSB bulunan KOSGEB toplantı salonunda 09.10.2015 tarihinde Yerel Ürünlerin ve Mikro İşletmelerin Geliştirilmesi konusunda mevcut işletme sahipleriyle bir toplantı düzenledi.
TKDK Şanlıurfa İl Koordinatörü Dr. Sadık YETİMyaptığı konuşmada: IPARD I kapsamında son başvuru çağrısı olan bu çağrı döneminde Yerel Ürün Listesinin yenilenmesinden dolayı yatırımcılar için kaçırılmayacak hibe programını anlattı. Özellikle çırçır, yağ ve mısır kurutma tesislerimizin bu çağrı dönemini iyi değerlendirmesinin altını çizdi. Ayrıca başvuru şartları hakkında ayrıntılı bilgi veren DR. YETİM; ‘İlgili sektördeki girişimcileri Şanlıurfa’ya yatırım yapmaya davet ediyorum.Proje başvuruları 19 Ekim 2015 tarihi saat 09.00’dan itibaren İl Koordinatörlüğünde kabul edilmeye başlanacak olup, başvuruların son teslim tarihinin de 30 Ekim 2015, saat 23.00’dür.’ dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Turizm Çalıştayından ortak ses: Terörün ekmeğine yağ sürmeyeceğiz

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com