Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi TKDK Güneş Enerjisini masaya yatırdı VİDEO

TKDK Güneş Enerjisini masaya yatırdı VİDEO

TKDK’da Güneş Enerjisinin Etkin Kullanımı Ele Alındı

Giriş Tarihi: 1 Ekim 2013 Salı 10:12
TKDK Güneş Enerjisini masaya yatırdı VİDEO

Tarımsal kalınmayı destekleme kurumu il koordinatörlüğünde gerçekleşen toplantıda Şanlıurfa’da güneş enerjisinin etkin kullanımı ve yaygınlaştırılması konusu ele alındı.

Tarımsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu İl Koordinatörü Mehmet Ekinci başkanlığında gerçekleşen toplantıda Şanlıurfa’da güneş enerjisinin etkin kullanımı ve yaygınlaştırılması masaya yatırıldı.

Tarımsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu İl Koordinatörlüğü Toplantı Salonunda gerçekleşen toplantıya alman firmasının yanı sıra TKDK İl Koordinatörü Mehmet Ekinci, Ticaret Ve Sanayi Odası Başkanı Sabri Ertekin, Ziraat Odası Başkanı Ahmet Eyyüpoglu, Karacadag Kalkınma Ajansı Uzmanı Halil Çakallı ile sektör yetkilileri katıldı.

Tarımsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu İl Koordinatörü Mehmet Ekinci alan hayvancılık işletmeleri ile seracılık işletmelerinin güneş panelleri konusunda yatırımcıya fırsat yarattığını ve yapılacak olan enerji sistemi ile işletmenin kendi enerjisini kendisinin üretebildiğini söyledi.

 

Kanalurfa
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu ceza yağdırdı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com