Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Dünya TKDK' dan, 11. Ve 12. çağrı dönemlerine ilişkin açıklama

TKDK' dan, 11. Ve 12. çağrı dönemlerine ilişkin açıklama

11. Çağrı kapsamında 22 milyon TL ödeme yapıldığını açıklayan TKDK Şanlıurfa İl Koordinatörlüğü, 12.çağrı döneminde için ise 19 milyon TL ödeme yapılacağını belirtti.

Giriş Tarihi: 10 Eylül 2014 Çarşamba 13:09
TKDK' dan, 11. Ve 12. çağrı dönemlerine ilişkin açıklama

 Şanlıurfa İl Koordinatörlüğü, 11. Ve 12. Çağrı dönemlerine ilişkin açıklamalarda bulundu. Yapılan açıklamada; Şanlıurfa İl Koordinatörlüğünün, IPARD programı kapsamında 11. başvuru çağrı dönemi süresince sözleşmesi imzalanan toplam yatırım tutarı 52 Milyon TL olan 167 adet projeye, toplam 22 Milyon TL destek sağladığını söyledi.

Projelere değinen Şanlıurfa İl Koordinatörü Mustafa Bozkurt, “Bu projeler kapsamında ilimizde 11 adet AB standartlarında Süt ve Et Üreten Tarımsal İşletme, 2 adet Süt ve Süt Ürünlerinin İşlenmesi tesisi, 1 adet Meyve ve Sebzelerin İşlenme tesisi kurulmuş ve Çiftlik Faaliyetlerinin Çeşitlendirilmesi ve Geliştirilmesi kapsamında 153 çiftçimize traktör, kovan, karavan ve çeşitli tarım alet ve makine-ekipman desteği sağlamıştır. ”dedi.

Bozkurt ayrıca, 12. başvuru çağrı dönemi kapsamında sözleşmesi imzalanan ve yatırım tutarı 35 Milyon TL olan 29 adet projeye de 2014 Aralık sonuna kadar toplam 17 Milyon TL ödeme gerçekleştirileceğini sözlerine ekledi. 


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com