Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi TKDK ARI GİBİ ÇALIŞTI, ARICILARIN YÜZÜ GÜLDÜ

TKDK ARI GİBİ ÇALIŞTI, ARICILARIN YÜZÜ GÜLDÜ

TKDK’ nın başarılı yatırımcılarından Erdin PERTAV projesinin uygulama sonrası döneminde TKDK Şanlıurfa İl Koordinatörü Dr. Sadık YETİM tarafından ziyaret edildi.

Giriş Tarihi: 11 Ağustos 2015 Salı 18:15
TKDK ARI GİBİ ÇALIŞTI, ARICILARIN YÜZÜ GÜLDÜ

 2013 yılında arıcılık yapmak üzere kovan, karavan ve traktör hibe desteği alan Erdin PERTAV bu yıl bal üretiminde kovan başına alınan bal miktarının kg olarak arttığını ve hibe ile aldığı makine ekipmanlar sayesinde işlerinin çok kolaylaştığını belirterek TKDK çalışanlarına teşekkür etti.
TKDK Şanlıurfa İl Koordinatörü Dr. Sadık YETİM, Koordinatörlüğümüzden alınan hibelerle yapılan yatırımların sürdürülebilirliğinin yerinde kontrollerinin yapılmasına devam edileceğini ve hibe desteğine yatırımların kapsamları genişletilerek devam edileceğini bildirdi. Ayrıca, yeni başvurucularımızın bu yatırımımızın başarısını örnek alarak projelerini hazırlamalarını ve Kurumumuza başvuruda bulunmalarının önemli olduğunu da belirtti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Şanlıurfa’ya yeni bir görünüm kazandıracak

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com