Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi TKDK 12. Çağrı Dönemi Tanıtım Toplantısı Yapıldı

TKDK 12. Çağrı Dönemi Tanıtım Toplantısı Yapıldı

Şanlıurfa Vali Vekili Ramazan Seçilmiş, Şanlıurfa Tarımsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu’nun 12. Çağrı Dönemi Tanıtım Toplantısına katıldı.

Giriş Tarihi: 28 Ocak 2014 Salı 12:04
TKDK 12. Çağrı Dönemi Tanıtım Toplantısı Yapıldı


Tarım İl Müdürlüğü Konferans Salonunda düzenlenen toplantı, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından hazırlanan ve bölgeye yapılan tarım yatırımlarının anlatıldığı videonun izlenmesiyle başladı.
İzlenen videonun ardından toplantıda bir konuşma yapan Vali Vekili Ramazan Seçilmiş, sadece Şanlıurfa’da 66 projeye 23 milyon lira hibe desteğinde bulunan kurumun 42 ilde on ikinci çağrıya çıktığını belirtti. “Önemli olan iyi projeler hazırlamak” diyen Vali Vekili Seçilmiş, yatırımcının önümüzdeki kırk günlük süreyi çok iyi değerlendirip iyi projeler hazırlaması gerektiğini belirtti. Vali Vekili Seçilmiş, son olarak on ikinci çağrı döneminin tüm yatırımcılara ve Şanlıurfa’ya hayırlı olması dileklerinde bulunarak, Şanlıurfa tarımına önemli katkılar sunan Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Ferhat Şelli’ye de teşekkür etti.
Yapılan konuşmaların ardından katılımcılara İl Koordinatörü Sadık Yetim tarafından 12. Çağrı Dönemi ile ilgili bilgilendirme sunumu yapılarak toplantı devam etti.
Toplantıya Şanlıurfa Vali Vekili Ramazan Seçilmiş’in yanı sıra; Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Ferhat Şelli, Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sabri Ertekin, Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Kaya ve yatırımcılar katıldı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Vali Tuna'dan Suriyelilere çağrı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com