Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Tiryaki, sempozyum katılımcıları ile bir arada

Tiryaki, sempozyum katılımcıları ile bir arada

Giriş Tarihi: 14 Ekim 2010 Perşembe 11:42
Tiryaki, sempozyum katılımcıları ile bir arada

Uluslararası Türk ve Dünya Kültüründe Şanlıurfa Sempozyumu için kente gelen katılımcılar, Vali Vekili Bahri Tiryaki bir araya geldi.

 

Cevahir Konukevinde Bahri Tiryaki ve sempozyum davetlileri arasında bulunan CİEPO (Uluslar arası Osmanlı Öncesi – Osmanlı Dönemi Araştırmaları Enstitüsü) Onursal Başkanı Prof. Dr. Jean Louis Bacque Grammont, Gazi Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi Dekanı Fatma Alisinanoğlu, Atatürk Yüksek Kurumu Eski Başkanı Prof. Dr. Tacisel Onuk, Prof. Dr. Örcün Barışta, Prof. Dr. Suhendan Özay Demirkan, Prof. Dr. İsmail Öztürk ve TESAM (Gazi Üniversitesi Türk El Sanatları Araştırma Merkezi)Müdürü Doç. Dr. Feriha Akpınarlı bir araya geldi.

 

Vali Vekili Bahri Tiryaki, burada yaptığı açıklamada kültür ve medeniyetler şehri Şanlıurfa’da geleneksel el sanatları konusunda hassasiyet taşıyan, akademisyenlerle bir araya gelmekten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Uluslar arası Türk ve Dünya Kültüründe Şanlıurfa Sempozyumuna bütün Şanlıurfalıları davet eden Vali Vekili Tiryaki, sempozyum ile Şanlıurfa’nın kültür ve el sanatlarında ürettiği ürünleri ile turizminin tanıtımına katkı sağlayacağını söyledi.

www.balikligol.com

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Emniyeti kaçakçılara geçit vermiyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com