Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Kültür Sanat Tıp Fakültesi Mezuniyetini Kutladı

Tıp Fakültesi Mezuniyetini Kutladı

Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi 2011 – 2012 Eğitim ve Öğretim yılı mezuniyetini, yaptığı bir törenle kutladı.

Giriş Tarihi: 8 Haziran 2012 Cuma 21:51
Tıp Fakültesi Mezuniyetini Kutladı

Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi Morfoloji Salonunda saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan törene, Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Halil Mutlu, Şanlıurfa Tabipler Odası Başkanı Prof. Dr. Recep Demirbağ, Rektör yardımcıları, dekanlar ve Tıp Fakültesi akademisyenleri ve mezun olacak öğrencilerin aileleri katıldılar.
Yakın zamanda hayatını kaybeden Tıp Fakültesi öğretim üyesi Prof. Dr. Şahin Aksoy’un anıldığı ve müzik dinletisinin yapılmadığı törende Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Halil Mutlu, Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Tevfik Sabuncu ve mezun öğrenciler adına Süheyl Aslan birer konuşma yaptılar.
Törende Kardiyoloji Anabilim dalı öğretim üyelerinden Doç. Dr. Yusuf Sezen’in ‘Hipokrat’ yeminini yaptırmasının ardından öğrenciler doktorluğa ilk adımlarını atmış oldular.
Diplomalarını Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Halil Mutlu ve Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Tevfik Sabuncu’nun ve akademisyenlerin elinden alan öğrenciler topluca hatıra fotoğrafı çektirdiler.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com