Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem TIP FAKÜLTESİ BAŞHEKİMLİĞİ ÇİFTÇİ’Yİ ZİYARET ETTİ

TIP FAKÜLTESİ BAŞHEKİMLİĞİ ÇİFTÇİ’Yİ ZİYARET ETTİ

Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi Başhekimi İbrahim Can Kürkçüoğlu ve Hastane yönetimi Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi’yi makamında ziyaret ederek bir süre sohbet ettiler.

Giriş Tarihi: 20 Kasım 2015 Cuma 15:33
TIP FAKÜLTESİ BAŞHEKİMLİĞİ ÇİFTÇİ’Yİ ZİYARET ETTİ


Ziyaretin gecikmiş bir hayırlı olsun ziyareti olduğunu dile getiren Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi Başhekimi İbrahim Can Kürkçüoğlu; “Bilindiği gibi kısa bir süre önce Büyükşehir Belediye Başkanlığına oturan Sayın Nihat Çiftçi’ye yönetim olarak bir hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Bu arada Ocak 2016’da itibaren hizmete koyacağımız Osmanbey Kampüsündeki yeni Tıp Fakültesi Hastanemizin ulaşımıyla ilgili görüş alışverişinde bulunduk” dedi.
Ziyaretten dolayı çok memnun olduklarını dile getiren Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi; “Bizi ziyaret eden Başhekimimize ve yönetimine teşekkür ederim” dedi. Çiftçi, ulaşım konusunda Belediye olarak üzerlerine düşen bütün görevleri yerine getireceklerini belirtti.
Ziyarete Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi Başhekimi İbrahim Can Kürkçüoğlu, Hastane Başmüdürü Abdullah Göçmez, başhekim yardımcıları, başhemşire ve müdür yardımcıları katıldılar.
Yaklaşık yarım saat süren ziyaretin sonunda hatıra fotoğrafı çektirdiler.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Karargah rahatsız haberinde Genelkurmay'dan açıklama geldi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com