Advert
Advert
Advert

Ticaret Lisesi Mezunları bu akşam buluşuyor

Ticaret Lisesi Mezunları bu akşam buluşuyor
Ticaret Lisesi Mezunları bu akşam buluşuyor

Şanlıurfa Ticaret Meslek Lisesi Mezunları Derneğinin hazırladığı 3.geleneksel buluşma gecesi bu akşam Şehitlik Çamlık (Kır bahçesi ) de saat 19:30 da  yapılacak.

Ticaret Meslek Lisesinden Mezun olan herkesin katılabileceği geceye davetiyesiz olarak  herkes gelebilecek…

2009 yılında kurulan derneğin amacı; 200 yıllık Tarihi, 44 yıllık mazisi bulunan okulumuzun, 10 bin kişiden fazla olduğu tespit edilen mezunlarına ulaşmak.

Dernek mensupları ile eski yeni tüm Öğretmenleri ve Öğrencileri arasında birlik beraberliği arttıracak ve sağlamlaştıracak faaliyetlere devam etmek.

Derneğimize bir statü ve prestij kazandırarak, toplumda referans kabul ettirmek

Üyeleri arasındaki karşılıklı yardım ve dayanışmayı sağlamak, okul arkadaşlığını toplumda birlik ve beraberliği arttıracak ve sağlamlaştıracak doğrultuda devam ettirmek, Şanlıurfa Ticaret Meslek Lisesinde okuyanlara, mezun olup yüksek öğrenime devam edenlere, etmeyenlere veya edemeyenlere ve üyelerinden gereksinimleri bulunanlara her türlü maddi ve manevi yardımlarda bulunmak, Şanlıurfa Ticaret Meslek Liseli olmak ruhunu yaşatmak, yaygınlaştırmak ve yüceltmek amacıyla Ticaret Lisesi Mezunları derneğini kurulmuştur.

Birçok insanın ilk yıldan sonra devamı gelinmez dediği dernek geçen 3 yıl içerisinde büyük mesafe kat etti.

Tiyatrodan panele, futbol turnuvasında alınan kupadan, iftar yemeğine kadar birçok etkinliğe imza attı ve 25 Mayıs Çarşamba günü 3.geleneksel buluşma gecesini düzenlemenin gururunu yaşıyor.

www.balikligol.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sıra ASELSAN’da mı?
Sıra ASELSAN’da mı?
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı