Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset TİCARET BORSASI MİLLETVEKİLLERİNİ AĞIRLADI

TİCARET BORSASI MİLLETVEKİLLERİNİ AĞIRLADI

Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya’ya tebrik ziyaretinde bulunan AK Parti Milletvekillerini ağırladı.

Giriş Tarihi: 8 Haziran 2013 Cumartesi 11:25
TİCARET BORSASI MİLLETVEKİLLERİNİ AĞIRLADI

Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya’ya AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Abdulkerim Gök tebrik ziyaretinde bulundu. Başkan Kaya ve yönetim kurulunu tebrik eden gök hayırlı olsun dileklerini iletti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, Vekil Gök ve beraberindekilere teşekkür etti. Başkan Kaya; “Sayın vekillerimizle gerek borsamız ve çiftçilerimizin sorunlar gerekse ilimizin sorunları hakkında sürekli görüşüyoruz. Sorunların çözümü noktasında birlik ve beraberlik içerisinde istişare ediyoruz. ” diye konuştu. Yeni dönemde de çeşitli projelerinin olduğunu aktaran Başkan Kaya, vekillerle gündeme ilişkin sorunları da değerlendirdi.

Kendilerini ağırladıkları için Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya ve borsa yönetimine teşekkür etti. Gündeme ilişkin açıklamalarda da bulunan Vekil Gök, Şanlıurfa’nın tarihine ve kültürüne yakışır bir tavır sergilediğini ve sağduyulu davrandığını söyledi.

Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Kaya’yı daha sonra Şanlıurfa Ak Parti Milletvekilleri; Mahmut Kaçar ve Mehmet Akyürek ziyaret etti.

Mehmet Kaya ve çalışma arkadaşlarına yeni dönemde başarılar dileyen AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Akyürek; Şanlıurfa Ticaret Borsası’nın bölgedeki önemine değindi. Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya’nın çalışmalarının takdir edilir nitelikte olduğunu aktaran Akyürek; Başkan Kaya’nın gerek çiftçi gerekse ilin sorunları ile sürekli ilgilendiğini kaydetti.

AK Parti Milletvekili Mahmut Kaçar ise; Şanlıurfa Ticaret Borsası’nın bölgedeki önemine değinerek; Kaya ve çalışma arkadaşlarına başarılar diledi.

Milletvekilleri; Abdulkerim Gök, Mahmut Kaçar ve Mehmet Akyürek’i;  Şanlıurfa Ticaret Borsası Meclis Başkanı Ömer Eyyüpoğlu, Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, yönetim kurulu üyeleri ve meclis üyeleri karşıladı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com