Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem THY'ye çirkin iftira!

THY'ye çirkin iftira!

Derin örgütün 150 ülkedeki elemanı harekete geçti. THY'nin malum bankadaki hesaplarını kapatmasının ardından Pensilvanya'dan talimat geldi.

Giriş Tarihi: 8 Mart 2014 Cumartesi 07:48
THY'ye çirkin iftira!

Akşam'da yer alan habere göre; Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti Hükümeti üzerinden ülkeyi hedef alan paralel yapının ihanet girişimleri devam ediyor. İstanbul merkezli operasyonla deşifre olan derin örgüt, Halkbank'ın ardından bu kez de dünya markası olan Türk Hava Yolları'na (THY) karşı kumpas kurdu.

MALUM BANKA YÜZÜNDEN

Paralel yapının 150'nin üzerinde ülkedeki elamanları, Pensilvanya'dan gelen talimatla THY'ye yönelik karalama kampanyası için aynı anda harekete geçti. Paralel yapının okullarındaki abi ve ablalar, bulundukları ülkelerde "THY ile uçmayın" sohbetleri ve ziyaretleri gerçekleştiriyor. Derin örgütün kara propaganda talimatı, THY'nin, adı paralel yapı ile anılan malum bankadaki hesaplarını kapatmasının ardından geldi.

ABİLER, ABLALAR FALİYETTE

Darbe girişiminin deşifre olması üzerine harekete geçen THY, paralel bankada bulunan yaklaşık 300 milyon TL tutarındaki mevduatını çekmişti. THY'nin ardından birçok KİT ve kamu kurumu da söz konusu banka üzerinden gerçekleştirdiği işlemlere son vermişti. Paralel yapının finans ayağına ciddi darbe vuran bu gelişmeden sonra kurgulanan, "THY'yi karalama" planı, bizzat Pensilvanya'dan gönderilen talimatla uygulamaya konuldu. Dünyanın neredeyse her ülkesinde örgütlenmiş olan yapı gönderilen talimat üzerine, paralel yapıya bağlı okullardaki "abi" ve "abla"lar herekete geçerek yoğun bir kampanya başlattılar. İstihbarat birimlerine ulaşan bilgilere göre, özellikle Ortadoğu, Afrika ve Asya'daki İslam ülkelerinde THY'yi hedef alan lobi ve kulis çalışması yürütüldüğü öğrenildi. Bulundukları ülkelerin yöneticileri, siyasetçileri, işadamları, STK'ları ile görüşmeler gerçekleştiren derin örgütün elemanları, "THY ile uçmayın" sohbetleri düzenliyor.

DOMUZ ETİ PROPAGANDASI

Kara propaganda kapsamında dini duyguların da kullanıldığı belirtiliyor. AK Parti iktidarı ile birlikte büyük atılım yapan THY'ye yönelik kampanyada, "uçuşlarda domuz etinden oluşan mönü verildiği" iftirasının da dile getirildiği vurgulan

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Hilvan'da, Kırsal Mahallelerin Sorunları Masaya Yatırıldı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com