Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem THY Urfalıları geceye aldı

THY Urfalıları geceye aldı

Giriş Tarihi: 10 Mart 2011 Perşembe 18:31
THY Urfalıları geceye aldı

Yaz saat uygulaması nedeniyle THY “yaz uçuş saatlerini” yeniden hazırlarken Şanlıurfa-İstanbul uçuş saatinin 02.50’ye alınması Şanlıurfa kamuoyunda şaşkınlığa neden oldu.

 

Şimdi uygulamada olan Pazartesi, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Pazar günleri 22.05 olan THY Şanlıurfa-İstanbul uçuş saati yeni uygulama ile 02.50’ye alındı.

 

Yeni uygulama ile mağduriyetlere sebep olacağını ifade eden ŞUTSO Başkanı Ertekin bu mağduriyetin giderilmesi ile uçak seferlerinin arttırılması için Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu ve Genel Müdür’ü Temel Kotil’e bir  yazı yazarak; “28 Mart 2011 tarihinden itibaren başlayacak olan yaz tarifesinde hali hazırda uygulanmakta olan, Pazartesi, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Pazar günleri 22.05’te icra edilen Şanlıurfa-İstanbul uçuş saatinin 02.50’ye alınmasının işadamlarımızı ve yolcularımızı mağdur edecektir. Sefer saatlerinin eskisi gibi 22.05 olarak düzenlenmesini, ayrıca turizmin en yoğun olduğu ilkbahar sezonunda uçak seferlerinin arttırılmasını ve seferlerin, uçağın ilimizde konaklayarak sabah dönecek şekilde düzenlenmesi”ni istedi.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Şanlıurfa’da oto hırsızlık şebekesi yakalandı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com