Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem THY uçuş saatini düzeltti

THY uçuş saatini düzeltti

Giriş Tarihi: 16 Mart 2011 Çarşamba 10:28
THY uçuş saatini düzeltti

28 Mart 2011 tarihinde uygulanmaya başlanacak olan yaz tarifesi düzenlemesi ile Pazartesi, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Pazar günleri 22.05 olan THY Şanlıurfa-İstanbul uçuş saatinin 02.50’ye alınması üzerine Şanlıurfa’dan THY’ye tepkiler yağdı.

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) Başkanı E. Sabri Ertekin’in girişimleri ile THY geri adım atmak zorunda kaldı.

 

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası'nın (ŞUTSO) THY Şanlıurfa-İstanbul uçuş saatinin 02.50’ye alınmasının yol açacağı mağduriyetin önlenmesi için Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve Genel Müdür’lüğü nezdinde başlattığı girişimleri sonuç verdi. 02.50’ye alınan THY Şanlıurfa-İstanbul uçuş saati 22.40’a alındı.

 

ŞUTSO Başkanı E. Sabri Ertekin’in girişimleri sonucuyla ve Şanlıurfa Milletvekili A.Emin Önen ve Şanlıurfa Valiliği’nin de destekleriyle Pazartesi, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Pazar günleri 02.50 olacak olan, THY Şanlıurfa-İstanbul uçuş saatinin 22.40’alındığı bildirildi.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Karaköprü'de yeni yollar açılıyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com