Advert
Advert
Advert

THY Ş.Urfa seferlerini artırmalı

THY Ş.Urfa seferlerini artırmalı
THY Ş.Urfa seferlerini artırmalı

 Şanlıurfalı işadamları ve turizmciler uçak seferlerinin yeniden artırılması için THY'nin customer@thy.com mail adresine meail atmaya hazırlanırken diğer taraftan THY'nin 0 212 465 21 21 nolu telefonuna faks çekmesi bekleniyor.

Bu arada Şanlıurfalılar THY'nin 0 212 463 63 63  nolunu arayarak uçak seferlerinin yeniden artırılması için girişimde bulunması bekleniyor.

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası(ŞUTSO) Başkanı Sabri Ertekin de sorunun çözülmesi için THY ile yazışmalar yaparak girişimde bulunduklarını bildirdi. THY'nin haftada 14 olan Şanlıurfa-İstanbul karşılıklı uçak sefer sayısını Turizm sezonunda 9'a indirmesinin Şanlıurfa turizmine zarar vereceğini söyleyen ŞUTSO Başkanı Ertekin, Şanlıurfa'nın en yoğun turist çektiği mevsimin ilkbahar olduğunu hatırlatarak THY'nin bu yanlıştan dönmesini bekledikleri vurguladı.

ŞUTSO Başkanı Ertekin, THY'ni her gün yüzlerce yerli ve yabancı turistin akınına uğrayan 1 milyon 500 bin nüfuslu Şanlıurfa'ya tam da turizmin canlandığı bir dönemde bunu yapmasına bir anlam veremediklerini aktardı. "Geçtiğimiz yıl THY'nin Şanlıurfa'da günlük gidiş ve geliş olmak üzere haftada 14'e çıkartılan uçak sefer sayısının tekrardan azaltılması bizleri üzdü.Son dönemlerde odamız, valilik ve belediye olarak Şanlıurfa turizmini canlandırmak için büyük bir gayret sarf ediyoruz. THY'nin ilimize yapılan uçak sefer sayısını düşürmesini doğru bulmuyoruz. İşadamlarımızın yanı sıra vatandaşlarımız da THY'nin telefonlarını araması gerekiyor. Faks çekmesi gerekiyor. Meail atması gerekiyor. THY'nin de almış olduğu bu kararı yeniden gözden geçirmesini istiyoruz."dedi

www.balikligol.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!