Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim THK'dan Başarılı Kaymakama Plaket

THK'dan Başarılı Kaymakama Plaket

Giriş Tarihi: 30 Nisan 2010 Cuma 22:42
THK'dan Başarılı Kaymakama Plaket

Plaketi Şanlıurfa THK Şube Başkanı Murat Akaltun ile Denetleme Kurulu üyesi Akçakale ilçesindeki çalışmaları ve Türk Hava Kurumuna yaptığı değerli katkı ve çalışmalarından ötürü başarılı kaymakam Şefik Aygöl'e plaket verildi. Başarı plaketini THK Şanlıurfa Şube Başkanı Murat Akaltun ile Barış Durak takdim etti.

Konu ile ilgili olarak bir açıklama yapan THK Şanlıurfa Şube Başkanı Murat Akaltun katkılarından ötürü bir kez daha Akçakale Kaymakamı Şefik Aygöl'ü tebrik ettiklerini söyledi. Akaltun; "Memleketimizin gelişimi ile ilgili çok ciddi çalışmaları olan eğitime önem veren bununla birlikte eğitimin bir parçası olan havacılık kültürünün ve bilincinin oluşmasına yardımcı olan kaymakamımıza Genel Başkanlık tarafından gönderilen plaketi büyük onurla takdim ettik" dedi.

www.balikligol.com

Akçakale Kaymakamı Şefik Aygöl ise, böylesi bir plaket almaktan dolayı çok mutlu ve gururlu olduğunu dile getirdi. THK'ın önemli bir kurum olduğunu, kamu yararına ve devlet yararına çok önemli işler yaptığını söyledi.

THK'nın bundan sonraki çalışmalarında da sonuna kadar destek vereceğini belirtti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Müdür Veysel Tipoğlu çağrıya sessiz kalmadı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com