Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Medya TGC 62. Yerel Basın Semineri Aydın’da yapılacak

TGC 62. Yerel Basın Semineri Aydın’da yapılacak

Türkiye Gazeteciler Cemiyeti’nin Konrad Adenauer Stiftung Derneği’yle düzenlediği 2 gün sürecek seminere Aydın, Denizli, Manisa, Muğla ve ilçelerinden çok sayıda gazeteci katılıyor. 1997 yılından bu yana yapılan seminerlerde 7 bini aşkın gazeteci sertifika aldı.

Giriş Tarihi: 14 Mart 2012 Çarşamba 21:54
TGC 62. Yerel Basın Semineri Aydın’da yapılacak

Türkiye Gazeteciler Cemiyeti’nin, Konrad Adenauer Stiftung Derneği ile ortaklaşa düzenlediği yerel basın seminerlerinin 62’ncisi 16-17 Mart 2012 tarihlerinde Aydın’da yapılacak.Saat 09.30’da Aydın Anemon Otel’de başlayacak seminerin açış konuşmalarını Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Başkan Vekili Turgay Olcayto, Aydın Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Suat Deniz, Aydın Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu ve Aydın Valisi Kerem Al yapacak. 

Oturum Başkanlığını Söke Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ali Mutlu’nun yapacağı ilk oturumda Milliyet Gazetesi Yazarı Nail Güreli, “Siyasal ve Toplumsal Dönüşümde Medya” ve Posta Gazetesi Köşe Yazarı Yazgülü Aldoğan “Şiddet ve Medya” konularında birer konuşma yapacaklar.İkinci oturumda Dünya Gazetesinden Taylan Erten “Yerel Basında Ekonomi Haberciliği”, Diplomasi Muhabirleri Derneği Başkanı ve hurriyet.com.tr Ankara Temsilcisi Zeynep Gürcanlı “İnternet Medyası” ve TGC Bizim Gazete Yazarı Kerim Evren “Türkçe ve Dil Hataları” konularında birer konuşma yapacak.  Oturumu TGC Yönetim Kurulu Üyesi Orhan Ayhan yönetecek.Birinci günün son oturumunda ele alınacak konu “ Medyada Planlama ve Görsellik”. Gazeteci Tümer Argın hem teorik hem uygulamalı olarak bilgilerini paylaşacak.Seminer ikinci gün Manisa Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ertuğrul Aytaç’ın yöneteceği ilk oturumla devam edecek. Bu bölümde Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Genel Sekreteri Sibel Güneş, “Gazetecilerin Örgütlenmesi” ve Milliyet Gazetesi Foto Muhabiri Ercan Arslan, “Türkiye’de Basın Fotoğrafı” konularını  aktaracak.İkinci günün ikinci oturumunda Basın İlan Kurumu Genel Müdür Yardımcısı Cem Elçin ve Basın İlan Kurumu İstanbul Şubesi Müdürü Mehmet Köşker “Basın İlan Kurumu ve Anadolu Basını” konusunu ele alacak. Oturumu TGC Muğla Temsilcisi Kenan Gürbüz yönetecek.Organizasyonun son oturumunda oturum başkanlığını Denge Gazetesi Yayın Yönetmeni Atilla Karpınar yapacak. Bu oturumunda TGC Genel Sekreter Yardımcısı Zafer Atay “Kontrolsüz ve Özensiz Haber”, TGC Genel Sekreter Yardımcısı Ahmet Özdemir ise “Gazetecilerin Etik Donanımı” konularını aktaracak.Seminer Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Başkan Vekili Turgay Olcayto’nun Değerlendirme konuşması ve sertifika töreni ile sona erecek. 1997 yılından bu yana yapılan seminerlerde 7 bini aşkın gazeteci sertifika aldı.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

BYEGM 30’NCU YEREL MEDYA ÖZENDİRME YARIŞMASI DUYURUSU

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com