Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Kültür Sanat Tevhidin Merkezi Ehl-i Beyt paneli yapıldı

Tevhidin Merkezi Ehl-i Beyt paneli yapıldı

Şanlıurfa'da “İslam Dünyasını Kuşatan Fitneler ve Tevhidin Merkezi Ehl-i Beyt” konulu panel yapıldı.

Giriş Tarihi: 25 Ekim 2014 Cumartesi 10:56
Tevhidin Merkezi Ehl-i Beyt paneli yapıldı

Yeni Mesaj gazetesi tarafından Harran otelinde düzenlenen “İslam Dünyasını Kuşatan Fitneler ve Tevhidin Merkezi Ehl-i Beyt” adlı panele vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.


Muzaffer Yağmur'un başkanlık ettiği panele konuşmacı olarak  BTP Genel Başkan Yardımcısı Dr. Ahmet Hamdi Kepekçi,  Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Ömer Eğercioğlu ve Yeni Mesaj Gazetesi yazarı Uğur Kepekçi  katıldı.

Panelde ilk konuşmacı Yeni Mesaj Gazetesi yazarı Uğur Kepekçi tarikatlar yoluyla islamın içerisine yerletirilmeye çalışılan hurafelere dikkat çekti.

İkinci konuşmacı BTP Genel Başkan Yardımcısı Dr. Ahmet Hamdi Kepekçi ise Ehl-i Beyt'te karşı ta muaviye döneminde başlayarak günümüze kadar bir itibarsızlaştırma politikası sürdürülmeye çalışıldığını söyledi.

Son olarak Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Ömer Eğercioğlu, “Dinlerarası Diyalog” konulu konuşmasını slayt gösterisi eşliğinde sundu.

Şanlıurfalıların ilgi gösterdiği panle yaklaşık 2 saat sürdü.

Haber: Mustafa Akkuş / www.balikligol.com

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com