Advert
Advert
Advert

Teşekkürler okuyucularımız .

Teşekkürler okuyucularımız .
Teşekkürler okuyucularımız .

Gerek görsel ve gerekse içerik olarak "memnuniyetlerini" bize "iletişim" araçlarından ileten tüm okuyucularımıza teşekkür ediyor, sesiz çoğunluğa ayrıca teşekkür ediyoruz.

Habercilik konusundan arkadaşlarımız özveriyle çalışıyorlar. Okuyucularımızın istek ve arzularını  yerine getirmeye çalışıyorlar.

Reklama gelince kendi tanıtımımıza önem verdik. Kendimizi bilbordlarda/siyenpilerde tanıttık. Şanlıurfalılar bizi kabul ettiler.

Bize reklam veren şirketler El Ruha otel, Urfa seyahat, Toprak bardak, Harran sabun, Nur şifalı bitkiler market, ve Saraçoğlu mobilya’ya güvenleri için teşekkür ediyoruz.

Demek ki Şanlıurfa’da, Güneydoğuda ve Türkiye’de böyle bir haber sitesine ihtiyaç hissedilmiş.

"Yazar"larımıza yeni ve güçlü "kalem"ler ekleniyor. Fikirlerini buradan paylaşan "Emek işçilerine" güzel ve birleştirici fikirleri için okuyucularımızdan "memnuniyet" ifadeleriyle bilgi alıyoruz.

Aramıza yeni katılan "Yrd. Doç. Dr. Veysel KASAR, Niyazi Kocadağ,  Harun DOĞAN, Mehmet Emin Kuş, Mahmut OLGUN, Ve Kürdçe yazılarıyla Adilê Etmanek" yazarlarımıza hoş geldin diyoruz. Fikirleriyle Siyasi, güncel, dini, ekonomik ve hayata dair konuları, işleyen siz okuyucularımızı daha birçok konuda aydınlatan yazarlarımıza şükranlarımızı sunuyoruz.

Konusunda uzman kalem erbaplarını bekleyin. Sürpriz isimler bize katılmaya devam edecek…

Kutsal isim olan “BALIKLIGÖL” ismine halel getirmeyen yayınlarla, yanlışları yıkıcı değil, yapıcı bir üslupla dile getiriyoruz.

Hesap veren yayın kuruluşu olarak www.balikligol.com sitemizde gelişmeleri siz okuyucularımıza aktarmaya devam edeceğiz.

Biz farklıyız!…

En kalbi muhabbetlerimizle...

BALIKLIGÖL YÖNETİM KURULU

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Flaş gelişme! Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcılığı soruşturma başlattı
Flaş gelişme! Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcılığı soruşturma başlattı
Şanlıurfa’da Feci Olay: 3 çocuk boğularak öldü
Şanlıurfa’da Feci Olay: 3 çocuk boğularak öldü