Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim TERZİ İLKÖĞRETİM OKULUNUN BÜYÜK BAŞARISI

TERZİ İLKÖĞRETİM OKULUNUN BÜYÜK BAŞARISI

Şanlıurfa'nın Merkeze bağlı Terzi İlköğretim Okulunun öğrencileri, 2013 yılı SBS Yerleştirme Sonuçlarına göre büyük başarı elde etti.

Giriş Tarihi: 26 Ağustos 2013 Pazartesi 21:42
TERZİ İLKÖĞRETİM OKULUNUN BÜYÜK BAŞARISI


Şanlıurfa'ya 70 kilo metre uzaklıkta bulanan Merkeze bağlı Terzi İlköğretim Okulu Müdürü Abdullah Çelik, sınavda çok büyük başarı elde ettiklerini, öğrencilerinin büyük bir kısmının istediği okullara rahatça girebildiklerini söyledi. Çelik, "Yıl içerisinde yaptığımız çalışmaların amacına ulaştığını görmek bizleri oldukça memnun etti. Öğrencilerimizin deneme sınavlarında ve Performans Takip Sınavı'nda il çapında aldıkları derecelerin tesadüf olmadığını, başarımızın sürekli olduğunu bir kez daha görmüş olduk. Okulumuz bölgenin gurur kaynağı olmuştur" dedi.

SBS' de okul olarak güzel başarılar elde ettiklerini dile getiren Çelik, "Okulumuzdan bu yıl 23 öğrencimiz SBS'ye girdi. 8.Sınıf SBS yerleştirme sonuçlarına göre %100 başarı göstererek öğrencilerimiz gerek Fen Lisesine ve gerekse Anadolu Liselerine yerleştirdik. Okulumuzun bu yılki SBS yerleştirme oranı yüzde %100 gibi gurur verici bir rakama ulaşmış bulunmaktadır. 2002 yılının mart ayında açılan okulda buyana görülmemiş bir başarı olduğu köy halkı ifade etti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com