Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Dünya Tepe Cumhuriyet Parkında İncelemelerde bulundu-FOTOĞRAFLI

Tepe Cumhuriyet Parkında İncelemelerde bulundu-FOTOĞRAFLI

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanvekili Mustafa Tepe, Mardin yolu üzerindeki Büyükşehir Belediyesi'ne ait Cumhuriyet Parkı'nda incelemelerde bulundu.

Giriş Tarihi: 16 Haziran 2014 Pazartesi 11:49
Tepe Cumhuriyet Parkında İncelemelerde bulundu-FOTOĞRAFLI

Daha önce İl özel idaresinin yetkisinde olan ve işlevsiz bir halde duran Cumhuriyet Parkı, Şanlıurfa’nın büyükşehir olmasıyla beraber yasa ile büyükşehir belediyesinin yetkisine geçmiş oldu.

135 dönümlük alana sahip Cumhuriyet parkının çalışmalarında sona doğru yaklaşılıyor.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanvekili Mustafa Tepe, Cumhuriyet parkını gezerek çalışmaları yerinde inceledi. Konu hakkında www.balıklıgöl.com sitemize bilgi veren Tepe; “çalışmalarımız hızla devam ediyor, yaklaşık 150 kişilik bir ekip hiç ara vermeden her gün çalışıyor, Şanlıurfalı hemşerilerimize en iyi hizmeti vermek için titizlikle üzerinde duruyoruz. 135 dönümlük Cumhuriyet parkımızı inşallah en kısa zamanda ve en güzel şekilde halkımızın hizmetine sunmanın mutluluğu içindeyiz.” dedi.

Tepe; bir kısım STK temsilcileri ile beraber Cumhuriyet parkını gezerken, Yanında ki STK temsilcileri de çalışmalardan ve parkın halka açılacak olmasından memnuniyetlerini ifade ettiler.

Hemofili dernek başkanı Ali Yıldırım, emekli imam hatip ve Şanlıurfa Diyanet-sen Kurucusu ve eski başkanı Şıh Müslüm Azizoğlu, Çocuk hastanesi Müdürü Şemsettin Nas, Av. Mehmet Akgün ve Eğitimci İbrahim Halil Kılıç; başkanvekili Mustafa Tepe’yi yalnız bırakmayarak beraber parkın dört bir yanını dolaştılar. Hayranlıklarını gizlemeyen STK temsilcileri; "Şanlıurfa Büyükşehir belediyesini ve başkanı Celaletin Güvenç'i  Mustafa Tepe şahsında tebrik ve takdir ettiklerini açıkladılar. Halkımızın acilen böyle bir mekana ihtiyacı vardı, inşallah bu vesileyle bu ihtiyaç az da olsa karşılanmış olur” dediler…

Özel haber/ Haber ve foto; Mehmet Emin KUŞ/ www.balıklıgöl.com

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

ABD’nin YPG’ye verdiği zırhlı araçlarda hülle yaptı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com