Advert
Advert
Advert

Tepe Cumhuriyet Parkında İncelemelerde bulundu-FOTOĞRAFLI

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanvekili Mustafa Tepe, Mardin yolu üzerindeki Büyükşehir Belediyesi'ne ait Cumhuriyet Parkı'nda incelemelerde bulundu.

Tepe Cumhuriyet Parkında İncelemelerde bulundu-FOTOĞRAFLI
Tepe Cumhuriyet Parkında İncelemelerde bulundu-FOTOĞRAFLI

Daha önce İl özel idaresinin yetkisinde olan ve işlevsiz bir halde duran Cumhuriyet Parkı, Şanlıurfa’nın büyükşehir olmasıyla beraber yasa ile büyükşehir belediyesinin yetkisine geçmiş oldu.

135 dönümlük alana sahip Cumhuriyet parkının çalışmalarında sona doğru yaklaşılıyor.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanvekili Mustafa Tepe, Cumhuriyet parkını gezerek çalışmaları yerinde inceledi. Konu hakkında www.balıklıgöl.com sitemize bilgi veren Tepe; “çalışmalarımız hızla devam ediyor, yaklaşık 150 kişilik bir ekip hiç ara vermeden her gün çalışıyor, Şanlıurfalı hemşerilerimize en iyi hizmeti vermek için titizlikle üzerinde duruyoruz. 135 dönümlük Cumhuriyet parkımızı inşallah en kısa zamanda ve en güzel şekilde halkımızın hizmetine sunmanın mutluluğu içindeyiz.” dedi.

Tepe; bir kısım STK temsilcileri ile beraber Cumhuriyet parkını gezerken, Yanında ki STK temsilcileri de çalışmalardan ve parkın halka açılacak olmasından memnuniyetlerini ifade ettiler.

Hemofili dernek başkanı Ali Yıldırım, emekli imam hatip ve Şanlıurfa Diyanet-sen Kurucusu ve eski başkanı Şıh Müslüm Azizoğlu, Çocuk hastanesi Müdürü Şemsettin Nas, Av. Mehmet Akgün ve Eğitimci İbrahim Halil Kılıç; başkanvekili Mustafa Tepe’yi yalnız bırakmayarak beraber parkın dört bir yanını dolaştılar. Hayranlıklarını gizlemeyen STK temsilcileri; "Şanlıurfa Büyükşehir belediyesini ve başkanı Celaletin Güvenç'i  Mustafa Tepe şahsında tebrik ve takdir ettiklerini açıkladılar. Halkımızın acilen böyle bir mekana ihtiyacı vardı, inşallah bu vesileyle bu ihtiyaç az da olsa karşılanmış olur” dediler…

Özel haber/ Haber ve foto; Mehmet Emin KUŞ/ www.balıklıgöl.com

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa’da Öğretmenler Günü Kutlaması
Şanlıurfa’da Öğretmenler Günü Kutlaması
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu