Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim TEOG sınavı öncesi uyarı

TEOG sınavı öncesi uyarı

Bingöl Milli Eğitim Müdürlüğü, TEOG sınavı öncesi öğretmenlere yönelik önemli açıklamalarda bulundu.

Giriş Tarihi: 5 Kasım 2014 Çarşamba 08:52
TEOG sınavı öncesi uyarı

BİNGÖL- Bingöl Milli Eğitim Müdürü Yakup Sarı, son kararnameyle Genç İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne atanan Ahmet Bozdağ’ı ziyareti sırasında, TEOG sınavı ile ilgili öğretmenlere yönelik önemli açıklamalarda bulundu.

27-28 Kasım 2014 tarihlerinde yapılacak olan TEOG sınavı öncesi öğretmenlere uyarılarda bulunan Sarı, “Yeni sistemi hem öğrencilerimize, hem de velilerimize mutlaka iyi tanıtalım, anlatalım. Biz istiyoruz ki, Bingöl’de çocuklarımız sağlıklı bir şekilde sınavlarına girsinler, velilerimize ve çocuklarımıza sınavları çok iyi anlatalım.” dedi.

Bozdağ’a görevinde başarılar diledikten sonra, Genç İnönü Ortaokulunu ziyaret eden Sarı, okul idarecileri ve öğretmenlerle bir araya geldi.

27-28 Kasım tarihinde yapılacak olan TEOG sınavı ile ilgili konuşan Sarı,  “Biz istiyoruz  ki, Bingöl’de çocuklarımız sağlıklı bir şekilde sınavlarına girsinler, velilerimize ve çocuklarımıza, sınavları çok iyi anlatalım. Müfredatlardaki Talim Terbiye Kurulunun belirlediği kazanımların takibini iyi yapın. Gerekiyorsa ek etütler yapın. Çocuklarımız biz bu konuyu görmedik diyemesinler.” şeklinde konuştu.   (Nihat Kanat-İLKHA)


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com