Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim TEOG İzleme Komisyonu ikinci toplantısını yaptı

TEOG İzleme Komisyonu ikinci toplantısını yaptı

Bitlis'in Tatvan ilçesinde kurulan TEOG İzleme Komisyonu, ikinci toplantısını okul müdürleriyle yaptı.

Giriş Tarihi: 24 Ekim 2015 Cumartesi 22:16
TEOG İzleme Komisyonu ikinci toplantısını yaptı

Tatvan ilçesindeki öğrencilerin durumlarını takip etmek ve eğitimdeki başarılarını arttırmak amacıyla kurulan TEOG İzleme Komisyonu, geçen hafta TEOG Kurslarında görev alacak olan öğretmenlerle yaptığı ilk toplantının ardından bu kez ikinci toplantısını okul müdürleriyle yaptı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdullah Yüzer başkanlığında Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü Toplantı Salonunda gerçekleşen toplantıda, okul müdürlerine komisyonun kuruluş amacı ve faaliyetleri ile bilgiler verildi.

Toplantının açılış konuşmasını yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Yüzer, komisyonun önemine vurgu yaparak, her branştan bir eğitimcinin yer almasıyla oluşturulan komisyonun ilçede açılan Destekleme ve Yetiştirme Kurslarının amacına ulaşmasına katkı sunmayı hedeflediğini söyledi.

Komisyonun yıl boyunca, açılan kurslarda yer alan öğrencilere gerekli kaynakların temin edilmesi, öğretmenler arasında bilgi ve deneyimin aktarılması noktasında köprü vazifesi yapacağını kaydeden Yüzer, “Öğrencilerimiz açısından oldukça önemli ve faydalı olan bu projenin her adımı titizlikle takip edilecek. Yine proje kapsamında öğrenciler için gerekli olan her türlü eğitim materyalleri, kaynak ve dokümanlar temin edilerek öğrencilerin bunlardan istifade etmesi sağlanacak. Bu sayede de öğrencilerin başarı noktasındaki beklentilerine ulaşması sağlanmış olacak.” dedi.

Yüzer’in konuşmasının ardından ise Komisyon Üyesi Taylan Ekin tarafından oluşturulan komisyonun çalışma, usul ve esaslarıyla ilgili sunum yapıldı. (Şükrü Tontaş - İLKHA)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Hilvan MYO’da Eğitim ve Motivasyon Konulu Konferans

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com