Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem TEM Şube Müdürlüğüne Ziyaret

TEM Şube Müdürlüğüne Ziyaret

Şanlıurfa gençlik merkezi geçen bir yıl boyunca yaptıkları aktivitelerde, projelerde gençlik merkezinin yanında olan kurumlara teşekkür mahiyetinde ziyarette bulunmaya devam ediyor.

Giriş Tarihi: 10 Şubat 2014 Pazartesi 21:37
TEM Şube Müdürlüğüne Ziyaret

Daha önce Vali Yardımcısı Aylin Kırcı Duman, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ertuğrul YILDIZ ve İl Emniyet Müdürü Mehmet Likoğlu’nu ziyaret eden gençlik merkezi personeli son olarak Tem Şube Bilgilendirme ve Önleme Büro Amirliğini ziyaret etti.
Daha önce “Güvenli Gençlik Güvenli Gelecek” projesi kapsamında TEM Şube Bilgilendirme ve Önleme Büro Amirliği görevlileri gençlik merkezinde gençlere yönelik seminer düzenlemişti.Ziyarette Gençlik Merkezinde gençlere “Güvenli Gençlik, Güvenli Gelecek” seminerini veren Şube Müdürü Çetin Erdemir’e, Büro Amiri Muhammed Tekin’e ve Polis Memuru Serkan Güven’e teşekkür edilerek plaket takdim edildi.
Konu hakkında açıklama yapan Şanlıurfa Gençlik Merkezi Müdürü İbrahim Halil Alp “Genç nesil bizim için çok önemlidir. Çünkü geleceğin memurları, doktorları, öğretmenleri, valileri olacaklardır. Devletimizi vatanımızıbu gençlere teslim edeceğiz, işte bu yüzden gençler bizim umudumuz, geleceğimizdir. Gençler için çalışırken yalnız olmadığımızı görüyoruz. Valilik olsun,İl Emniyet Müdürlüğü olsun, Milli Eğitim Müdürlüğü olsun hem kendi içlerinde projeler yaparken aynı zaman da bizimle ortak çalışmalara imza atmaktadırlar. Bizde her zaman yanımızda olan bu kurumlara amirleri nezdinde teşekkür ziyaretlerinde bulunmaktayız. Ziyaretlerimizin asıl amacı önümüzdeki dönemde gençler için daha iyi neler yapabiliriz.”  dedi.
TEM Şube Müdürü Çetin ERDEMİR ise açıklamasında “Hepimiz aynı amaç için hareket ediyoruz. Gençlik Merkezinin son yıllarda gençler için yaptıklarını yakından takip ve takdir ediyoruz. Gençler hepimizin geleceğidir, onların insanlığa faydalı bir birey olmaları için her zaman Gençlik Merkezinin yanında olduğumuzu belirtmek isterim. Böyle düşünüp bizleri ziyaret ettikleri için tüm ekibim adına teşekkür ediyorum.” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Viranşehir'deki saldırının emrini o terörist vermiş

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com