Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi TEKSTİL VE GIDA MARKALAŞMASI ÖN FİZİBİLİTE ÇALIŞMALARI BAŞLADI

TEKSTİL VE GIDA MARKALAŞMASI ÖN FİZİBİLİTE ÇALIŞMALARI BAŞLADI

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) Yönetimi ve Genç Girişimciler Kurulu Üyeleri Tekstil ve Gıda Markalaşması Ön Fizibilite Çalışmaları ile ilgili bir istişare toplantısı gerçekleştirdi.

Giriş Tarihi: 14 Ağustos 2015 Cuma 18:33
TEKSTİL VE GIDA MARKALAŞMASI ÖN FİZİBİLİTE ÇALIŞMALARI BAŞLADI


ŞUTSO Meclis Başkanı İbrahim İletmiş, Yönetim Kurulu Başkanı E. Sabri Ertekin ve Yönetim Kurulu Üyeleri, TOBB Şanlıurfa Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Halil Görgün ile Kurul üyelerinin hazırlamış olduğu Tekstil ve Gıda Markalaşması Ön Fizibilite Çalışmaları çerçevesinde bir istişare toplantısı gerçekleştirdi.
Gerçekleştirilen toplantıda, pazarlama ve markalaşma konusunda danışmanlık veren firma ile uzman araştırması, Ulusal reklam ve tanıtım maliyet araştırması, E-ticaret alt yapı maliyet araştırması noktasında detaylar paylaşılarak Şanlıurfa’daki tekstil alanında üretim yapan fabrika yöneticilerinin, Yönetim danışmanlığı yapan şirket yöneticilerinin, Gıda perakendecileri ve Uzmanların projeyle ilgili görüşleri aktarıldı.
Konuyla ilgili bir değerlendirme yapan ŞUTSO Yönetim Kurulu Başkanı E. Sabri Ertekin “Şanlıurfa’da tekstil ve gıda alanında bir markalaşma çalışması yapmak kolay bir iş değil ama imkansız da değil. Detaylı çalışma gerektiren ve geniş bir alanı kapsayan bu süreci sağlam ve emin adımlarla ilerleyerek tamamlayabiliriz. Moralimizi bozmadan, azim ve kararlılıkla çalıştığımızda markalaşma hedeflerimize ulaşabiliriz. ” dedi.
Toplantıda ŞUTSO Meclis Başkanı İbrahim İletmiş, Yönetim Kurulu Başkanı E. Sabri Ertekin, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İbrahim Uludağ, Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa Badıllı, Cumali Güneş, Mithat Arhan, Kadir Kılıçoğlu, Faruk Atlas, Murat İmamoğlu, Genel Sekreter Faruk Yaşar, TOBB Şanlıurfa Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Halil Görgün, Kurul Üyeleri ve Uzman Cemal Gürbilek hazır bulundu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Emine Atasoy: Urfa’nın kalkınması için yatırıma hazırız

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com