Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Medya TEK TIKLA gazete manşetleri

TEK TIKLA gazete manşetleri

Şanlıurfa’da yayın yapan gazetelerin günlük manşetlerini sizler için hazırladık. Her gün Şanlıurfa’da yayın yapan yerel gazetelerin manşetlerini sizlere sunuyoruz.

Giriş Tarihi: 29 Kasım 2011 Salı 11:29
TEK TIKLA gazete manşetleri
Bugünün manşeti İPEKYOL ve OLAY gazetelerinin manşeti oldu.

 

OLAY GAZETESİ

İki kardeşi birbirine düşürmeye çalışıyorlar

Hac vazifelerini kasap olarak yapmak üzere bir ay önce Suudi Arabistan’a giden Ay geçtiğimiz günlerde hacılara yapılan saldırının gerçek olmadığını iddia etti.

Hac vazifelerini kasap olarak yapmak üzere bir ay önce Suudi Arabistan’a giden Mehmet Ay geçtiğimiz günlerde Suriye’de Şanlıurfalı hacılara yapılan saldırının gerçek olmadığını iddia ederek, bazı kişilerin iki kardeş ülkeyi birbirine düşürmeye çalıştığını söyledi.

 

İPEKYOL GAZETESİ

Müdür yararına çalışma projesi

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik'in işsizlik ve okullarda personel sıkıntısına çözüm bulmak amacıyla iki ay önce yürürlüğe koyduğu Toplum Yararına Çalışma Projesi, adeta "Müdür Yararına Çalışma Projesi" oldu. Proje kapsamında okullarda görev yapmaya başlayan bazı hizmetlilerin özel işler yaptıkları yönündeki şikayetler doğru çıktı.  Şanlıurfa’da Yakup Kalfa İlköğretim okulunun bahçesinde okul müdürüne ait olduğu öne sürülen müdürün otomobili hizmetli yıkadı.

 

GAP GÜNDEMİ GAZETESİ

Karahocagil: Yatırımların meyvesini almaya başladık

GAP Bölge Kalkınma İdaresi (BKİ) Başkanı Sadrettin Karahocagil, "Milyonlarca lira gömdüğümüz bu topraklarda eğiteceğimiz çiftçimizle tarımda bilinçli sulamayı etkin kılmayı hedefliyoruz" dedi.

 

YENİURFA GAZETESİ

Emekliden 'müze ev'

Şanlıurfa'da 66 yaşındaki emekli elektrik teknisyeni, büyük dedesinin 126 yıl önce kız isterken şahitler huzurunda imzalanan söz kesim kağıdı ve İstiklal madalyasının yanı sıra tarihi öneme sahip birçok eseri saklıyor.

 

CİHAN GAZETESİ

İl Emniyet Müdürü Ceylanpınar'ı ziyaret etti

İl Emniyet Müdürü Mehmet Likoğlu, çeşitli temas ve incelemelerde bulunma amacıyla Ceylanpınar'a gitti.

 

YENİGÜN GAZETESİ

Şanlıurfa Belediyesi’nden Van’a bir yardım hizmeti daha

Şanlıurfa Belediye Başkanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Vanlı depremzedeler için kurduğu Çorba Evinden sonra şimdide onlara kuru fasulye ve pilav dağıtmaya hazırlanıyor.

 

REHA GAZETESİ

Fakıbaba’dan kuru fasulye pilav

Şanlıurfa Belediye Başkanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Vanlı depremzedeler için kurduğu Çorba Evinden sonra şimdide onlara kuru fasulye ve pilav dağıtmaya hazırlanıyor.

 

Şanlıurfa’da BUGÜN GAZETESİ

Fakıbaba’dan kuru fasulye pilav

Şanlıurfa Belediye Başkanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Vanlı depremzedeler için kurduğu Çorba Evinden sonra şimdide onlara kuru fasulye ve pilav dağıtmaya hazırlanıyor.

 

ŞANLIURFA GAZETESİ

5 metrelik dereye düzen bekçi ölümden döndü

Şanlıurfa'da yıllardır nöbet tuttuğu dereyi fark edemeyen bekçi, ölümden döndü. 5 metrelik dereye düşen bekçi, itfaiye ekiplerinin başarılı operasyonu ile kurtarıldı.

 

URFA HABER GAZETESİ

Bilinçsiz sulamaya eğitimli çözüm

Bilinçsiz ve vahşi sulama yöntemleriyle çoraklaşan toprakların önüne geçmek için GAP Tarımsal Eğitim ve Yayım Projesi (GAP-TEYAP) tarafından Şanlıurfa'da sulama yönetimi eğitimi başladı.

 

ŞAFAK GAZETESİ

GAP Tarımsal Eğitim ve Yayımı Projesi

GAP Bölge Kalkınma İdaresi(BKİ) Başkanı Sadrettin Karahocagil,"Milyonlarca lira gömdüğümüz bu topraklarda eğiteceğimiz çiftçimizle tarımda bilinçli sulamayı etkin kılmayı hedefliyoruz" dedi.

 

GÜNEYDOĞU GAZETESİ

Okula Gitmek İçin Vali Güvenç'ten Yardım İstedi

Van depreminin ardından diğer depremzedelerle birlikte Şanlıurfa'ya getirilen 11 yaşındaki İrem Çidan, Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç'ten kendisini okula göndermesini istedi.

 

DÜZENLEYEN www.balikligol.com  EDİTÖRLERİ

Yasal Uyarı: Yayınlanan haberin tüm hakları BALİKLİGOL.COM’a aittir. Kaynak gösterilmeden yayınlanamaz

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com