Advert
Advert
Advert

Tek Tek Dağları Milli Parkında Doğa Yürüyüşü

Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç, Şanlıurfa Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası (SMMMO) tarafından Tek Tek Dağları Milli Parkında düzenlenen Doğa Yürüyüşü’ne katıldı.

Tek Tek Dağları Milli Parkında Doğa Yürüyüşü
Tek Tek Dağları Milli Parkında Doğa Yürüyüşü2007 yılında Milli Park ilan edilen Tek Tek Dağları Milli Parkında gerçekleştirilen Doğa Yürüyüşü’ne Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç, Şanlıurfa SMMMO Başkanı Nihat Taş, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Uğur Büyükhatipoğlu, muhasebeciler, mali müşavirler ve aileleri katıldı.

Tek Tek Milli Parkında bulunan Toprak ve Su Kaynakları Araştırma Enstitüsü’ne ait istasyonda Şanlıurfa Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası üyeleriyle bir araya gelen Vali Celalettin Güvenç, burada Tek Tek Dağları Milli Parkı hakkında bilgi aldı.

Daha sonra Tek Tek Dağları yerleşkesinde bulunan Rüstem Deresi’ne geçen Vali Güvenç ve beraberindekiler buradan itibaren vadi içinden güzergah alarak doğa yürüyüşüne başladı. Doğayla iç içe gerçekleştirilen yürüyüş sırasında Şanlıurfa Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası üyeleri ve aileleri büyük keyif aldığı gözlendi.

Kültür ve Turizm potansiyelleriyle bölgenin en önemli şehri konumunda olan Şanlıurfa’nın bir başka değerine dikkatlerin çekildiği yürüyüş yaklaşık 2 saat sürdü.

Öte yandan Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç, kış aylarını Tek Tek Dağları civarında yaz aylarını da Karacadağ’da geçiren çobanlarla da sohbet etti.

Yürüyüşün ardından, geziye katılan vatandaşlar Vali Celalettin Güvenç ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!