Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Yaşam Tehlike oluşturacak parklar yenileniyor

Tehlike oluşturacak parklar yenileniyor

İstanbul Başakşehir Belediyesi mevcut parkların kontrol, bakımı ve yeni ekipmanlarla daha fonksiyonel hale getirilmesi için çalışmalar yürütüyor.

Giriş Tarihi: 23 Eylül 2014 Salı 10:25
Tehlike oluşturacak parklar yenileniyor

 Başakşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ilçe parkları ve çocuk oyun alanlarını belirli periyotlarla kontrol ediliyor. Ekipler; denetleme, gözlem ve vatandaşlardan gelen talepleri değerlendiriliyor.

İşlevini yitiren parklar yenileniyor

Zamana bağlı olarak, aşırı ve uygunsuz kullanım ile vandalizm gibi durumlar neticesinde işlevini yitiren veya tehlike oluşturan; çocuk oyun grupları, spor sahaları, açık hava spor aletleri, kent mobilyaları müdürlük ekipleri tarafından tespit edilerek, düzenlemeleri yapılıyor. Teknik ekiplerce saha kontrollerinde tespit edilen bu aksaklıklar ve vatandaşlardan gelen anlık tehlike oluşturan talepler ile birlikte önem derecesine göre çalışma programına alınarak düzletmeye çalışılıyor.  (İLKHA)


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Ceylanpınar Katı Atık Transfer İstasyonunu Açılıyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com