Advert
Advert
Advert

TEGV'den Şanlıurfa’ya ödül!

”Çocuğuz Haklarımız Var” adlı on sahnelik tiyatro oyunu Eğitimde en iyi örnekler” kategorisinde TEGV tarafından birincilikle ödüllendirildi.

TEGV'den Şanlıurfa’ya ödül!
TEGV'den Şanlıurfa’ya ödül!Şanlıurfa Kent Konseyi Çocuk Meclisi ve TEGV Şanlıurfa Sevgi Erdoğan Gönül Eğitim Parkı; hazırladığı ”Çocuğuz Haklarımız Var” adlı on sahnelik tiyatro oyunu Eğitimde en iyi örnekler” kategorisinde TEGV tarafından birincilikle ödüllendirildi.

2011 etkinlik yılında Belediye ve Milli Eğitim’in desteğini alarak, 10 farklı ilköğretim okulu ile ”Çocuğuz Haklarımız Var” adlı Çocuk Haklarını konu alan 10 sahnelik tiyatro oyunu Şair Nabi kültür merkezinde sahnelemişlerdi.Eğitim Parkı çalışanları ; yerelde çok ses getiren ve çocuk haklarıyla ilgili farkındalık yaratan bu çalışmayı, Eğitim Gönüllüleri Vakfı 'nın “Eğitimde İyi Örnek” oturumu için projelendirip sundular.

TEGV in bu yıl Koç Üniversitesinde gerçekleştirdiği Geleceğe Bakış toplantısında;Toplantı komitesi ve TEGV saha çalışanlarının oylamalarıyla ;
Etkinlik noktaları kategorisinde; Eğitim Parkları arasında; Şanlıurfa Sevgi Erdoğan Gönül Eğitim Parkı Kent Konseyi Çocuk Meclisiyle
beraber yürüttüğü iyi örneği ile birinciliğe layık görüldü.

Ödülü Şanlıurfa adına Eğitim Parkı Yöneticisi Rukiye Dağhan Çetin teslim aldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sığınmacı Konusunda Dünyaya Seslendi: Sorumluluk alın
Sığınmacı Konusunda Dünyaya Seslendi: Sorumluluk alın
 Erdoğan'dan Avrupa'yı tedirgin eden hamle!
Erdoğan'dan Avrupa'yı tedirgin eden hamle!