Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Kültür Sanat Tatlıses'e ŞOK Haciz

Tatlıses'e ŞOK Haciz

Giriş Tarihi: 23 Temmuz 2010 Cuma 17:30
Tatlıses'e ŞOK Haciz

Erol Köse, Kanaltürk'teki '2. Sayfa' programında İbrahim Tatlıses'e karşı açtığı 400 bin TL'lik davayı kazandığını açıkladı.

Erol Köse "İbrahim Bey'in 7 aracına haciz koydurdum. Kullandığı arabaların hepsi hacizli" dedi. Erol Köse toplam 2 milyon TL alacaklı olduğu diğer ünlülerin listesini de ilk kez açıkladı.

Erol Köse, İbrahim Tatlıses'le yaşadığı krizi '2. Sayfa'da şu sözlerle anlattı: "İbrahim Bey bana bir gün Ebru Yaşar'ı getirdi. 'Bu kıza albüm yap' dedi. 'Yeşillenirim' albümünü çıkarttık. Sonra ikisinin arası açıldı. Bunun üzerine İbrahim Tatlıses hem bana hem de Ebru Yaşar'a dava açtı. Davanın konusu kendisinden habersiz albüm yapmamızdı. Ben de sinirlenip İbrahim Bey'e yaptığım kontratı okudum. Bir baktım Tatlıses yaptığımız kontratın süresi bitmeden başka bir şirketten albüm çıkartmış. Ben de ona karşı dava açtım. Dava 2.5 yıl sonra nihayet sonuçlandı. 400 bin TL'lik haciz kararı çıktı. Şu anda İbrahim Bey'in arabalarına evlerine, her şeyine haciz gelmesi gerek. Ama hacze elim gitmiyor. Nasıl yaparım? 'Abi' demişim bir kere. İcraya gideceğim, ama kendimi henüz hazır hissetmiyorum." Erol Köse yayın bittikten sonra da '2. Sayfa'ya sanatçılardan alacağı borç listesini çıkarttı.

İşte Erol Köse'nin "Bu paraları ödemezlerse yakında hepsine hacze gideceğim" dediği sanatçılar.

Mahsun Kırmızıgül 330 bin TL

Cem Yılmaz 313 bin TL

Hande Yener 187 bin TL

Gülşen 113 bin TL

Nihat Doğan 120 bin TL

Nez 130 bin TL

Şafak Sezer 100 bin TL

Ozan Güven 51 bin TL

Kutsi 140 bin TL

Atilla Taş 30 bin TL

Bengü 27 bin TL

Ayna 47 bin TL

Vatan

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com