Advert
Advert
Advert

Tatlıses ilk kez konuştu -VİDEO-

Tatlıses ilk kez konuştu -VİDEO-
Tatlıses ilk kez konuştu -VİDEO-

Tatlıses, Türkçe Olimpiyatları’na telefonla bağlandı 

 

İstanbul’da bir süre önce uğradığı silahlı saldırı sonucu başından yaralanan Şanlıurfalı sanatçı İbrahim Tatlıses, GAP Arena Stadyumu’nda düzenlenen Türkçe Olimpiyatları programına telefonla bağlandı.

 

Tatlıses, "Beni dünyaya tanıttınız. Beni her gittiğiniz yerde anlattınız, yücelttiniz. Hiçbir zaman küçültmediniz." dedi.       

 

9. Uluslararası Türkçe Olimpiyatları’nın Şanlıurfa etkinlikleri renkli görüntülere sahne oldu.

Stadyumdaki yaklaşık 30 bin kişi için büyük bir sürpriz hazırlandı. Uğradığı silahlı saldırının ardından İstanbul’da bir hastanede tedavisi devam eden İbrahim Tatlıses, stadyuma telefonla bağlandı.

 

DEĞERLİ BÜYÜĞÜMÜZÜN ELLERİNDEN ÖPÜYORUM

“Sevgili hemşehrilerim, saygılarımı iletiyorum. Canım hemşehrilerim benim” diyerek sözlerine başlayan Tatlıses, şunları söyledi: “Şu anda aranızda bulunmadığım için çok büyük üzüntü yaşıyorum. Bana kalbi duygularınızla dua ettiğiniz için sizlere teşekkür ediyor, saygılarımı iletiyorum. Bu organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ediyor, özellikle bu organizasyonun manevi lideri değerli büyüğümüzün (Fetullah Güeln Hocaefendi) ellerinden öpüyor, saygı ve sevgilerimi sunuyorum” dedi.

 

“BENİ YÜCELTTİNİZ”

Tatlıses, şöyle devam etti: “Aranızda olmadığım için beni lütfen bağışlayın. Seslerinizi buradan duyuyorum. Buradan hissediyorum dualarınızı. Feryadınız buraya kadar geliyor. Beni dünyaya tanıttınız. Beni her gittiğiniz yerde anlattınız, yücelttiniz. Hiçbir zaman küçültmediniz” dedi.

 

Tatlıses, Türkçe Olimpiyatları’na telefonla bağlandı “BEN ALLAH’IN BİR MUCİZESİYİM”

 

 

Tatlıses, sözlerinin devamında; “Allah beni Müslüman alemine bağışladı. Ona şükrediyorum. Ben Allah’ın bir mucizesiyim. Kafasından Kaleşnikofla mermi yiyen ve ilk yaşayan insan benim diyebilirim. Bu da dualarınızla oldu. Bütün dua etti. Oradan sesimizi bütün dünyaya duyurdunuz. Bütün dünya çocuklarını kutluyor, saygılarımı iletiyorum” ifadelerini kullandı.

 

 

“SAĞLIĞIM YERİNDE”

Tatlıses, sevenlerine güzel bir haberle sözlerini şöyle tamamladı: “Allahaısmarladık. En yakın zamanda görüşmek üzere. Miraç Kandilinizi şimdiden kutlarım. Devlet Bakanımız Sayın Faruk Çelik Bey, eşi ile beni ziyaret ettiler. Çok teşekkür ediyorum, kendilerinin milletvekilliğini de kutluyorum. Başbakanımız da telefon açtı. Sizlere verdiği sözü yerine getirdi. Allah hepinizden razı olsun. Sizleri seviyorum, sayıyorum. Ama hiçbir zaman rakam olarak değil. Sevgi olarak sayıyorum. Dualarınızı eksik etmeyin. Yürüyorum, sağlığım sağlığım yerinde. En kısa zaman oradayım” dedi.

 

Türkçe Olimpiyatları’nın Şanlıurfa etkinliklerine; Devlet Bakanı Faruk Çelik, Şanlıurfa Valisi Nuri Okutan, Şanlıurfa Millevekilleri  AK Parti İl Başkanı Yusuf Eğilmez, çok sayıda ilçe ve belde belediye başkanı ve yaklaşık 30 bin vatandaş katıldı.

 

İŞTE TATLISES’İN VİDEOSU

 


ibrahim tatlıses canlı yayın türkçe... balikligol_com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu