Advert
Advert
Advert

Tatlıses: birilerin yanması lazım!

İbrahim Tatlıses "alın bunların diplomasını" dedi. kendisine dava açıldı.

Tatlıses: birilerin yanması lazım!
Tatlıses: birilerin yanması lazım!

Tatlıses, doktoruna "Beni yaktı, alın bunların diplomasını" dediği için açılan davadan beraat etti. Ancak doktor, "Aşağılandım" diyerek karara itiraz etti.

İbrahim Tatlıses, uğradığı silahlı saldırı sonrası kendisini tedavi eden Dr. İsmail Koçak'a Twitter'da ağır eleştiriler yöneltmiş, "Bu işin piriyim dedi inandık. Beni yaktı, alın bunların diplomasını" demişti. Bu gelişme üzerine Koçak, hakarete uğradığını söyleyerek İbrahim Tatlıses'e dava açmıştı. 

ELEŞTİRİ DEĞİL HAKARET

O dava geçenlerde sonuçlandı. Mahkeme, 'Sosyal medyadaki mesaj ağır eleştiri' diyerek Tatlıses'in beraatine karar verdi. Sanatçı tam rahat nefes almışken, Dr. Koçak, itiraz dilekçesi verip Tatlıses'in kendisi hakkında aşağılayıcı ifadeler kullandığını, tweetlerin eleştiri niteliğinde kabul edilmemesi gerektiğini iddia etti.

TATLISES ŞAHİTLERİM VAR DEDİ

Sosyal medya hesabından açıklama yapan İbrahim Tatlıses: "İsmail Koçak Bey; itirazım var diyor, benimde ŞAHİTLERİM var" diyerek itiraz etti.

Tatlıses açıklamasında: "Mağdur olan sadece ben değilim ki, çok hasta var. Ben bu işin Prof.'uyum, diyordu, banada dünya alem İmparator diyor ama ben hiç bir zaman Prof.'um demedim, dememde. O hiç bir zaman aşağılanmadı, hırpalanan benim şuanda... Belki sevenlerim bana kızıyor; ne muhattap oluyorsun diye... O zaman şöyle diyeyim; "SEN YANMAZSAN, BEN YANMAZSAM NASIL ÇIKAR KARANLIKLAR AYDINLIĞA..."

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!