Advert
Advert
Advert

Taşımada Rahatlık: tekerlekli valiz

Bir valizin kalitesini, kumaşı, dış yüzey malzemesi, dayanıklılığı, kapasitesi, kullanım rahatlığı ve kolaylığı, bulundurduğu emniyet özellikleri gibi unsurlar oluşturur.

Taşımada Rahatlık: tekerlekli valiz
Taşımada Rahatlık: tekerlekli valiz admin

 

Bir valizin kalitesini, kumaşı, dış yüzey malzemesi, dayanıklılığı, kapasitesi, kullanım rahatlığı ve kolaylığı, bulundurduğu emniyet özellikleri gibi unsurlar oluşturur. Bütün bunların yanı sıra valizin taşınma kolaylığı da sahibi için önemli bir kriterdir. Valizin kolay taşınabilmesi için hafif olması, sırta ya da omuza rahatlıkla asılabilmesi ya da kolay çekilebilmesi gerekir. Bir valizi kolaylıkla çekerek taşıyabilmek için de valizin altında 360 derece dönme özelliği olan tekerleklerin varlığına ihtiyaç duyulur. Tekerlekli valiz, kullanıcısına en rahat taşıma imkanını veren valiz türüdür.

Yolcuların Ortak Tercihi

Günlük hayatta rastlanan valiz türleri içerisinde tekerlekli valizlerin sayış her geçen gün artmaktadır. Turizm etkilerinin yoğun olarak görüldüğü terminallerde, garlarda, hava alanlarında, otellerde, tatil beldelerinin sokaklarında yolcu yahut gezginlerin elinde ağırlıklı olarak tekerlekli valiz görülmektedir. Tekerlekli valizler sahibine eşyalarını yanında götürme olanağı sunarak, şüphelerin, korkuların ve olası aksiliklerin yaşanmasına engel olur.

Valiz Taşıma Derdine Son

http://www.myvalice.com.tr/ sitemizde her çeşit valiz gibi, en rahat biçimde taşıyabileceğiniz tekerlekli valiz ürünlerini de kolayca bulabilir ve alışverişinizi hemen yaparak valiz taşıma derdinize son verebilirsiniz.

tekerlekli valiz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa’da cinayet Zanlısı 20 yıl sonra sahte kimlikle yakalandı
Şanlıurfa’da cinayet Zanlısı 20 yıl sonra sahte kimlikle yakalandı
Bakan Fakıbaba, En önemli 3 önemli şey: Gıda, Gıda, Gençlik
Bakan Fakıbaba, En önemli 3 önemli şey: Gıda, Gıda, Gençlik