Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Kültür Sanat Tarsus Ş.Urfayı örnek aldı

Tarsus Ş.Urfayı örnek aldı

Giriş Tarihi: 9 Mart 2010 Salı 14:48
Tarsus Ş.Urfayı örnek aldı

Tarsus Belediye Başkan Yardımcısı Kerim Tufan'ında aralarında bulunduğu 7 kişilik Kalite Koordinasyon Ekibi, Şanlıurfa Belediyesi Strateji Geliştirme Müdürlüğü'nü ziyaret ederek fikir alışverişinde bulundu.

Şanlıurfa Belediyesi'nin "Mükemmellikle Yolculuk Serüveni" hakkında deneyim paylaşımında bulunmak amacıyla Tarsus'tan Şanlıurfa'ya gelen Kalite Koordinasyon Ekibi, Şanlıurfa Belediyesi'nin yürüttüğü çalışmaları örnek aldıklarını kendi belediyelerinde de uygulamak istediklerini ifade ettiler.

Tarsus Belediyesi ile fikir alışverişinde bulunmaktan duyduğu mutluluğu ifade eden Belediye Başkanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba makamında kabul ettiği Tarsus Belediyesi Kalite Koordinasyon Ekibi'ni çalışmalarında başarılar dilediğini söyledi.

Fakıbaba, "Şanlıurfa Belediyesi olarak amacımız; adalet, eşitlik, şeffaflık ve dürüstlüktür. Bunun yolu da kurumsallaşmaktan geçer. Kurumsallaşma yolunda iyi bir süreç geçirdiğimize inanıyorum. Bu süreçte edindiğimiz deneyimlerin bölge belediyelerince paylaşımı bizlere mutluluk veriyor" dedi.

Şanlıurfa'da kendilerine gösterilen misafirperverlikten oldukça memnun kaldıklarını ifade eden Tarsus Belediye Başkan Yardımcısı Kerim Tufan, başta Belediye Başkanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba'ya Başkan Yardımcılarına, Strateji Geliştirme Müdürü Hasan Aydoğdu ve şahsında tüm çalışanlara teşekkür ettiklerini kaydetti.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com