Advert
Advert
Advert

Tarımsal Kalkınma Kooperatifine 27 Trilyon verildi VİDEO

Ak Parti Şanlıurfa Merkez İlçe yönetimi S.S. Şanlıurfa merkez ilçesi Tarımsal Kalkınma Kooperatifi başkanlığına 512 oyla yeni seçilen Abdullah Şıldır'a hayırlı olsun ziyaretlerinde bulundu.

Tarımsal Kalkınma Kooperatifine 27 Trilyon verildi VİDEO
Tarımsal Kalkınma Kooperatifine 27 Trilyon verildi VİDEO
Ak Parti Merkez ilçe Başkanı Mustafa Zahit, Genel sekreter Şerdil Karahan, Sosyal işler Başkanı İlhami Günbeği ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte S.S. Şanlıurfa merkez ilçesi Tarımsal Kalkınma Kooperatifi başkanı Abdullah Şıldır'a hayırlı olsun ziyaretlerinde bulundu.

Yapılan ziyaretten sonra bir açıklama yapan Başkan Mustafa Zahit; ''Geçtiğimiz haftalarda kooperatifimizin seçimi oldu. Tabiî ki bu kooperatifimizin önceki başkanı rahmetli Rızvan Rızvanoğlu'nun çok büyük emekleri vardı, Allah onu nur içinde yatırsın ve Rızvanoğlunu rahmetle anıyoruz. Yine o dönemlerde şuanda başkan Abdullah Şıldır'ında büyük emekleri vardı. Bu seçimde de başkan seçilen Abdullah Şıldır başkanı ve yönetimini burada canı gönülden kutluyor, tebrik ediyoruz. Ak Parti ailesi olarak bugün kendilerine hayırlı olsun ziyaretlerine geldik, Tabii bu kooperatifimizde hükümetimizin, başta Sayın bakanımızın, milletvekillerimizin ve valimizin çok büyük emekleri oldu. Başkanımızın da bahsettiği gibi 27 Trilyon gibi bir ödenek ayrıldı. Neticesinde emeği geçenlere burada tekrardan teşekkür ediyorum. Şimdi Allah'ın izniyle bunun yapım aşamasında, ihale sürecine gelmiştir. Bu anlamda bizlerde sürekli başkanımızla ve yönetimi ile birlikte olacağız her ne sıkıntıları olursa, olsun Ak parti ailesi olarak her zaman yanlarında olacağız bu seçiminde hayırlara vesile getirmesini temenni ediyor, başkanımızı ve yönetimini tekrardan yürekten kutluyorum'' dedi.

Kooperatif Başkanı Abdullah Şıldır  ise yapılan ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getirerek,  ''Başkanımız Mustafa Zahit ve yönetimine ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Bugüne kadar bizlerle beraber sayın valim, bakanım ve başkanımın çok büyük emekleri oldu. Bu anlamda tekrardan bizlere hayırlı olsun ziyaretlerinde yine yalnız bırakmayan başkan Mustafa Zahit ve yönetimine tekrardan teşekkür ediyorum'' dedi.

Daha sonra S.S. Şanlıurfa merkez ilçesi Tarımsal Kalkınma Kooperatifi başkanı Abdullah Şıldır, Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Zahit'e Plaket takdim etti.
www.balikligol.com
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!