Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi Tarım Dünyası Şanlıurfa'da buluşuyor

Tarım Dünyası Şanlıurfa'da buluşuyor

Şanlıurfa Gıda Tarım ve Hayvancılık Fuarı 24 Nisan Perşembe günü eski 11 Nisan Stadyumunda açılacak

Giriş Tarihi: 19 Nisan 2014 Cumartesi 21:14
Tarım Dünyası Şanlıurfa'da buluşuyor

Şanlıurfa Gıda Tarım ve Hayvancılık Fuarı 24 Nisan Perşembe günü eski 11 Nisan Stadyumunda açılacak. Pazar gününe kadar sürecek olan fuara ülke genelinden toplam 150 firma, 350 markayla katılıyor.

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker’in de katılımının beklendiği fuar için tüm hazırlıklar tamamlandı.

Fuar hakkında açıklamalarda bulunan Start Fuarcılık Genel Müdürü Musa Öztürk, Türkiye’nin tarım başkentinde, böylesine büyük bir organizasyona imza attıkları için gurur duyduklarını belirtti.

Öztürk, “Şanlıurfa’da yapı ve inşaat ile başlattığımız fuarcılık hareketini, Tarım Fuarı ile taçlandırmanın gururunu yaşıyoruz. Düzgün ve ideal bir fuar alanının olmadığı bir yerde başarılı fuarlar açmak, gerçekten çok büyük bir özveri gerektiriyor. Fuarcılık işinin üç temel ayağı var. Biz katılımcıları davet ederek ve fuarın tanıtımını yaparak iki temel ayağı yerine getiriyoruz. Bundan sonra sıra ziyaretçiye geliyor” dedi.

Gıda tarım ve Hayvancılık sektörleriyle ilgili herkesi davet ettiklerini belirten Öztürk, “Fuarcılık her ne kadar ticari bir organizasyon olsa da, işin sosyal boyutu çok daha önemli. Şanlıurfa için çok önemli bir organizasyon. Bir çok kurum ve kuruluş ile el ele vererek böyle bir organizasyonu gerçekleştirmemiz de, ayrıca örnek bir davranış” ifadelerini kullandı.

Eski 11 Nisan Stadyumunda gerçekleştirilecek olan fuar 24-27 Nisan  tarihleri arasında ziyarete açık olacak.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Turizm Çalıştayından ortak ses: Terörün ekmeğine yağ sürmeyeceğiz

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com